Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yengeç burcu 10 - 16 Ekim 2016 haftası neler yaşayacak?

901
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Yengeç burcu 10 - 16 Ekim 2016 haftası neler yaşayacak?

Yengeçler ve yükselen burcu Yengeç olanlar,

Haftaya ortak maddi konular, banka kredi borç alacak veya spiritüel konularla ilgilenerek başlıyorsunuz. Ay'ın Merkür, Jüpiter olumlu açılarıyla ev, gayrimenkul, aile konularınızda güzel şansların olduğu zamanlardasınız. Satürn sayesinde yanınızda çalışanlar veya iş arkadaşlarınız da size destek verdiğinden gayet rahat ilerliyorsunuz. Örneğin bir gayrimenkul yatırımı düşünüyorsanız Ay Güneş üçgeni ile önemli görüşmelere başlayabilirsiniz.

Hafta ortasında inançlarınız yabancı bağlantılı işleriniz ön planda olacak ama öyle kritik kararlar değil de biraz da akışta olan bir enerji hakim. Biraz net olamama ve kısıtlayan şartlar sizi rahatsız edebilir. Fazla zorlandığınızda ilerlememe daha iyi olacaktır. 

Haftanın uyarısı: Eşinizle ev konuları ile ilgili olarak gerilmemeye dikkat edin. Unutmayın ki doğru yerinde kullanılmayan sözler hayal kırıklığına uğratır. 

Hafta sonunda ise kariyeriniz ile ilgili inisiyatif almak isteyeceksiniz. Ama ev iş dengenizde dolunay etkisiyle de beklenmedik bir gelişme ile karşılaşabilirsiniz. Neyse ki yanınızda çalıştırdığınız biri sizi biraz dengeleyecek, ortamı yumuşatacak.

Bir sonraki hafta görüşmek üzere keyifle ve neşeyle kalın, hoşça kalın. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat