Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yengeç burcu 9 - 15 Ekim 2017 haftası neler yaşayacak?

1,513
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Yengeç burcu 9 - 15 Ekim 2017 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Yengeçler ve yükselen burcu Yengeç olanlar, 

Bu haftanın en önemli hareketi Jüpiter'in burç değiştirerek Akrep burcuna geçmesi. Jüpiter, 1 yıl boyunca Akrep burcunda yolculuğuna devam edecek. Bunu haftalık yorumlarda anlatmamızın sebebi, bu hafta etkisini şiddetli bir şekilde göstermeye başlayacak olması. En güzel etkiyi Yengeçler alacak diyebiliriz. Şanslı olduğunuz bir yıla başlıyorsunuz. Hayattaki isteklerinize rahat bir şekilde kavuşacağınız bir haftanın içerisindesiniz. Aşk ve ilişkiler konusunda da şanslısınız. Kendinizi iyi bir şekilde ortaya koyabiliyorsunuz. Fikirlerinizle, görüşlerinizle, isteklerinizle kendinizi net bir şekilde ifade edebiliyorsunuz. Dolayısıyla bu senenin en şanslı burcu Yengeç burcu ve bunun etkilerini bu haftadan itibaren hissediyor olacaksınız. 

Cumartesi günü Venüs, Terazi burcuna geçiyor. Venüs, Terazi burcunda çok kuvvetli. Venüs'ün Terazi'ye geçmesi ile birlikte evinizde, ailenizde veya aile ilişkilerinizle ilgili bir takım sorunlar varsa bunları rahat bir şekilde çözebileceğiniz bir dönemdesiniz. Evinizde bazı düzenlemelere başlayabilir, evinizi güzelleştirmek adına tadilat gibi işlere yönelenebilirsiniz. Taşınmak isteyen Yengeçler varsa, bu konuda güzel haberler alabilir, ailenizle birlikte hoş vakitler geçirebilirsiniz. 

Pazartesi ve salı günleri Ay, İkizler burcunda olacak. İç dünyanıza çekilerek çevrenizde gelişen konuları değerlendirirseniz daha iyi olacak. 

Çarşamba ve perşembe günleri Ay, Yengeç burcuna geçiyor. Yaşam enerjiniz yükseliyor. Kendi hayatınızla ilgili yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. 

Cuma ve cumartesi günleri Ay, Aslan burcunda. Parasal ve maddi konularda bazı gelişmeler olabilir. 

Pazar günü Ay'ın Başak burcuna geçmesi ile beraber yakın çevreniz, kardeşleriniz, kuzenlerinizle ilgili bazı konular bu dönemde gündeme gelebilir. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat