Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yazın tesettür modasında hangi tür kumaşlar tercih edilebilir?

7,995
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Yazın tesettür modasında hangi tür kumaşlar tercih edilebilir?

Yaz aylarında tesettür giyimin olmazsa olmaz kumaşlarının başında pamuklu kumaşlar geliyor. 2014 yaz sezonunda pek çok koleksiyonda pamuklu kumaşlar yer alıyor. Pamuklu kumaşlar hem terletmez hem de rahat bir dokunuş sağlar.

Videoda görebileceğiniz gibi bir pamuklu kumaştan yapılmış ince dikine çizgilli gömlek hem rahat etmenizi sağlarken hem de tek renk hem dar hem bol paça pantolonlarla, kotlarla rahatlıkla kombinlenebilir. 

Pamuklu kumaşların yanı sıra keten ve krep kumaşlar da kullanılabilir. Ancak keten kumaş çok fazla kırıştığı için biraz zahmetli bir kumaştır. Bu nedenle iç göstermeyen, terletmeyen ve çok çabuk kırışmayan krep kumaşlardan yapılan salaş tunikler yaz ayarlarında tesettürlü kadınların çok rahat etmesini sağlar. 

Yaz aylarında tesettürlü kadınlar polyester karışımı kupra kumaşlardan da faydalanabilir. Ancak yaz aylarında yakma yapabileceği için kısa süren özel davetler dışında çok tercih edilmemelidir. 

Tesettür giyimde Medine ipeği kumaşı da kullanılabilir. Medine ipeği kumaşı dikimi ve tasarımı çok bir şekilde ortaya çıkaran kumaşlardandır.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat