Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yazın kapalı kadınlar nasıl tunikler tercih edebilir?

4,131
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Yazın kapalı kadınlar nasıl tunikler tercih edebilir?

Yaz aylarında tesettürlü kadınların kurtarıcılarından biri tuniklerdir. Salaş duruşu ile rahatlık sağlarken, kendinize uygun uzunlukta ve ölçülerde bir tunik modelini bulduğunuzda da ise kıyafet seçme derdinden kurtulmuş olursunuz.  

Tesettürlü kadınlar tunik seçerken özellikle kesiminin yaz ayına uygun olmasına dikkat etmelidir. Salaş tarz, dökümlü tunikler yaz ayları için idealdir. 

Tunikler kesimi sayesinde şık bir görüntü sağlarken, aynı zamanda günlük hayatta da rahat hareket ettirir. Bunun yanı sıra vücut hatlarını belli etmediği için, tunik tesettüre en uygun modellerden biridir.

Örnek vermek gerekirse, videoda görebileceğiniz gibi mankenimizin üzerinde gece mavisi salaş bir model tunik bulunuyor. Tuniğin sadece kol kısımları manşetlerle hareketlendirilmiş. Prova mankeninin üzerinde bulunan bordo gömlek yakalı tunik modeli ise kolları tamamen bol bırakılmış, dökümlü, yanlardan sarkan ve kemer ile hareketlendirilmiş bir model.

Zehra Uçar'ın özellikle yaz koleksiyonlarında sıkça kullandığı salaş tarzı tunik model kıyafetler ile yaz mevsimi boyunca çok rahat edebilirsiniz. 

Salaş tunikleri kombinleme

Salaş tarz tunikleri dar paça pantolonlarla kombinleyebilirsiniz. Tunikleri geniş paça pantolonlarla da kombin yapabilirsiniz ancak dar paça ile daha zarif bir görünümü elde edebilirsiniz. 

Tunikleri kot pantolonlarla da kullanabiliriz. Bu da spor bir şıklık yakalamanızı sağlayacaktır.

Ayakkabı seçimini yaparken babet giydiğimizde spor görünümü desteklerken, bir stiletto ile de zarif bir şıklık sağlayabiliriz. Ancak stiletto tarzı ayakkakkabılar giyeceksek seçeceğimiz pantolonun dar paça olması uygundur.

Bu yazın en popüler ayakkabılarından biri stilettolar. Ancak kıyafetimizi kombinlemek için ayakkabı seçerken, kullanacağımız stilettonun çok sivri uzun burunlu olanlarından uzak durmak gerekir. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat