Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yaylar Temmuz 2014'te neler yaşayacak?

1,911
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Yaylar Temmuz 2014'te neler yaşayacak?

Sevgili Yay?lar, 1 Temmuz itibari ile Merkür artık retrosunu tamamladı ve hız kazandı. İlişkilerinizi masaya yatırdınız birçoğunuz, düşündünüz nasıl ilelemek istediğinize kararlar verdiniz. Bekleme süreçleri bitti bazılarınız için, Haziran'daki gerileme dönemi boyunca beklediğiniz veya düşündüğünüz konular artık 1 Temmuz itibari ile netleşmiş olacaktır.  

27 Haziran'da gerçekleşen Yengeç Yeni Ay'ı ile birlikte kaynaklarınıza yöneldiğinizi söyleyebilirim. Temmuz'a girerken yıldızlar sizlere fırsat bir maddi gelir getiriyor olabilir. Buradaki gelir kiminiz için belki tazminattır, kiminiz için de ailenizden veya eşinizden alacağınız destektir ama Yengeç Yeni Ay'ı kaynaklara dikkat çekiyor. 

Sizler için maddi alan önemli ve bir süre daha önemli olacak. Özellikle 5-6 Temmuz civarlarında maddi anlamda bir stres yaşayabilirsiniz, belki beklediğiniz rakam eksik veya hatalı, ya da almanız gereken rakam beklentiniz ile doğru orantıda değil bunun gibi bir etki diyebilirim. 

12 Temmuz'da gerçekleşecek Dolunay'da buradaki karışıklık çüzümlenmiş olabilir. Bazı Yaylar eşlerinin kaynakları ile ilgili yaşayabilir buradaki durumu. Bir diğer yandan da yatırım yapma isteği söz konusu sanki kiminiz için de. Özellikle yatırım yapmak isteyenleriniz için biraz bekleyin derim. Özellikle 27 Temmuz'da Jüpiteryen Yeni Ay'ı beklemelisiniz. Jüpiter sizin yönetici gezegeniniz ve 16 Tammuz'da Aslan burcunda olacak. Bu geçiş sizler için fırsatlar getirecektir. Ekonomik kaynaklı stres yaşayan Yaylar biraz daha sıkın dişinizi, Jüpiter sizi kesinlikle destekleyecektir. 

Merkür 13 Temmuz'da Yengeç burcunda olacak, bu geçişi ile birlikte biraz gelirler ile ilgili düşüncelerde olacaksınız diyebilirim. Belki ortaklaşa işler yaptığınız kişilerle görüşmelerdesiniz. Maddi kaynaklarınız ile ilgili taleplerde olabilir bazı Yaylar. Maddi kaynaklarınızı nasıl arttırabilirsiniz? Temmuz enerjisi odak noktanızın biraz bu yönde olduğunu gösteriyor. 

Bekar Yaylar için Temmuz'da aşk var diyorum. Uranüs aşk alanınızda. Bu da size ani bir aşk getirebilir, şıp diye kalbinize girebilir birisi.
  
26 Temmuz Mars burç değiştirip Akrep'e geçiyor, biraz inziva isteyeceksiniz bu geçişinde, etkisini birkaç ay yaşarsınız. Mars sizi biraz düşündürecek, hesaplar yapacaksınız. Faydalı bir süreç olacaktır, önemli ve yerinde kararlar aldıracaktır sizlere, sadece iyi düşünün ve pozitifte kalın yeter. 

 27 Temmuz'da gerçekleşecek Yeni Ay güzel etkileyecek sizi. Ay sonu bir anda tatil planı yapıp kaçarsnız. Evet, Temmuz'da aşk var, maddi kaynaklarınız ile ilgili önemli değişim ve girişimler var ve tabi tatil de var. Enerjik ve keyifli bir ay diliyorum...

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat