Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yaylar 8 - 14 Eylül 2014 haftası neler yaşayacak?

1,113
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Yaylar 8 - 14 Eylül 2014 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Yay burcu, bu hafta salı günü gerçekleşecek dolunay, etkilerini haftanın ilk gününden itibaren hissettirmeye başlayacak. Öncelikle sizi aileniz ve yaşam alanlarınıza odaklayacak olan dolunay etkileri, duygusal konularda uzun süredir üstünde durmadığınız alanlarla artık sizi yüzleştirecek. İlişkilerinizde düzeltmeniz gereken alanlar veya bakış açınız adına gerçeklerden kaçmadan, hesaplaşmanız gereken duygularınızı fazlasıyla irdeleyebilir, karşı tarafla konuşmanız gerekenleri artık masaya yatırabilirsiniz. Bu etki gerek dostluklarınızda, gerekse duygusal hayatınızda baskın olacak. Dolunay enerjisi size kendinizi ve duygularınızı ifade etmekte net bir tavır sergilemeniz açısından bir anlamda güç verecek. 

Yay burcu bu hafta

Dolunay günleri astroloji açısından herherhangi bir konuda başlangıç yapmaya destek vermez. Dolunay günleri daha çok rutin işlerle günü geçirmek daha doğrudur. Bu hafta başlangıçlarınızı pazartesi ve özellikle salı gününe denk getirmeyin ve atmanız gereken yeni adımları çarşamba gününden itibaren planlayın.  

Kariyeriniz açısından bu hafta biraz dikkatli olmanız gereken enerjiler söz konusu. Bu nedenle iş alanlarınızda diyaloglarınıza dikkat edin ve ön yargıdan uzak hareket etmeye gayret edin. 

Sevgili Yaylar, güzel ve verimli bir hafta geçirmeniz dileklerimle.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat