Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yaylar 7 - 13 Temmuz 2014 haftasında neler yaşayacak?

917
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Yaylar 7 - 13 Temmuz 2014 haftasında neler yaşayacak?

Sevgili Yay burcu, hafta başı pazartesi ve salı günleri sebepsiz endişe ve kuruntulu bir ruh halinde olmak, yaşamsal zevklerin size bir şey ifade etmemesi, kendinizi ortaya koymakta sıkıntılar söz konusu olabilir. Bu dönemi biraz kendinizle kalarak ve şartları zorlamanda geçirmek doğru olacaktır. 

Yay burcu haftalık yorum

Çarşambadan itibaren Ay'ın burcunuza geçmesiyle rahatlayan içsel alanlarınız, cumaya kadar olan dönemde daha dışa dönük, neşeli ve hayatın içinde olma arzunuzu öne çıkarıyor. Bu süreçte özellikle ilişki alanınız hareketlenirken, eşiniz, partnerinizle vakit geçirmek isteyecek veya destek alacaksınız. 

Bu hafta artık akışa geçen, gerileme ve duraklama seyrini tamamen bitiren Merkür, özellikle ikili ilişkiler, işinizde ortaklı alanlar, eşiniz veya partnerinizle olan iletişiminizde sizi çok daha rahat bir alana taşıyor. Bu konularda bir süredir tıkanan konular artık açılma ve rayına girme döngüsünde diyebilirim.

Bu hafta ilişkiler açısından çarşamba günü burcunuzdaki Ay ile Neptün arasındaki sert açı sizi gerçeklerden uzaklaştırarak fazla hassas ve kırılgan yapabilir. Bu nedenle özellikle çarşamba günü duygusal konularda gereksiz hassasiyetlerden kaçının ve gerçekçi olmaya çalışın. Diğer yandan sezgilerinizde bu dönem hayli yükselecek.

Perşembe günü karşı burcunuzda başlayacak olan Venüs, Merkür kavuşumu bu hafta perşembeden itibaren ve önümüzdeki hafta boyunca sizi ilişkilerde daha şanslı kılarken, gündelik hayatınızda ve işinizde, kendinizi ifade etme, ortaya koyma enerjilerinizi de yükseltiyor. Özellikle anlatım ve konuşma, yazma içeren bir iş yapıyorsanız, Perşembeden itibaren yaklaşık 10 günlük süreçte oldukça verimli performans gösterebilirsiniz.

Cuma gününden itibaren başlayan Dolunay etkileri, cumartesi ve hafta sonu boyunca maddi konulara dikkat etmeniz gerektiğini gösteriyor. Alım satımlarda duygusal değil, gerçekçi davranın. Diğer yandan çevrenizle olan sözlü iletişime dolunay sürecinde dikkat etmeniz gerekmekte. Sonradan pişman olacağınız sözleri sarf etmemek adına, düşünmeden konuşmayın.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat