Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yaylar 23 - 29 Haziran 2014 haftası neler yaşayacak?

1,115
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Yaylar 23 - 29 Haziran 2014 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Yay burcu, pazartesi günü mesleki konular, iş alanlarınız, çalışmıyorsanız gündelik işler ve koşturmalarınız adına yoğun etkileriniz var. Pazartesi günü ayrıca beslenmenize dikkat etmeli ve karbonhidrat alımından uzak durmalısınız.

Yay burcu haftalık yorum

Bu hafta genel olarak alışveriş ve satın almalarınızda ihtiyacınız dışındaki alımlara yönelmeyin ve gereksiz lüks alışverişlerden uzak durmaya çalışın. Gelir gider dengenizi iyi planlamanız gereken bir hafta olacak.

Salı günü Ay'ın yer değiştirmesi ile ortaklı alanlarınız, işinizde ekip çalışmaları, ticari konular ve bağlantılar, iş ortaklıklarınız öne çıkıyor. 

Merkür'ün gerileyerek ikili alanlarınıza geçmesiyle, evlilik, eşinizle ilgili geçmişten gelen konular tekrar revize olabilir. Ayrıca eski bir sevgiliyle tekrar kontak kurmak olası. Bu süreçte koşulların değişim etkileri içinde olduğunu ve gerilemenin bitmesiyle bakış açınızın da değişebileceğini unutmayın.

Çarşamba günü işlerinizi organize etme, kendinize güvenme ve ele aldığınız konularda mantık ile hareket etme etkileriniz yoğun olacak. Çarşamba günü enerjiler sizin adınıza daha destekleyici olacak.

Perşembe günü ise hassas etkilerin yoğun olduğu bir gün. Özellikle parasal konularda dikkatli olmalısınız. Perşembe günü işlerinizi ve yeni başlangıçlarınızı saat 15.00'a kadar halletmeye çalışın. 15.00'dan sonra Ay açısız enerjilere geçiyor ki, gün bitimine kadar yeni başlangıçlar ve önemli işlerin ele alınması sakıncalıdır. Özellikle ortaklı konular, ekip çalışmaları, teknolojik çalışmalar, satış ve pazarlama, eğitim, iletişim, yayıncılık ve yazı alanlarında yeni bir başlangıç yapmayın.

Cuma günü gerçekleşecek Yeni Ay, farklı kaynaklardan gelecek maddi beklentileriniz varsa, sigorta, nafaka, miras gelirleri, komisyonlar, primler gibi, ani gelişmeler söz konusu olabilir. Ayrıca bankacılık, kredi işlerinizle ilgili de Yeni Ay dönemi sürpriz gelişmeler sunabilir. 

Hafta sonu özellikle cumartesi günü gökyüzünde sert etkiler söz konusu. Para alanlarınız, aşk ve ilişki alanınız, çocuklarla ilgili konular, duygusal tepkileriniz gibi önemli noktalarınızı tetikleyecek etkiler, bugünü dikkatli ve sakin geçirmenizin önemli olacağını göstermekte. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat