Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yaylar 21 - 27 Temmuz 2014 haftası neler yaşayacak?

1,170
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Yaylar 21 - 27 Temmuz 2014 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Yay burcu, salı gününden itibaren perşembe gününe kadar olan aralıkta, ikili ilişkileriniz adına hareketli bir dönem söz konusu olacak. Eşiniz veya partnerinizle ilgili konulara daha fazla öncelik verebilir yahut birlikte olduğunuz kişiden çözmediğiniz bir konuda önemli destekler alabilirsiniz. İş ortaklıkları veya ekip çalışmaları adına da hafta ortasına kadar hareketli ve verimli bir süreç söz konusu.

Yay burcu haftalık yorum

Perşembe ve cuma günleri farklı kaynaklardan beklediğiniz parasal destekler adına güzel etkileriniz var. Bankacılık işleri, kredi başvuruları, komisyon veya benzeri çalışmalar adına perşembe ve cuma günleri bu hafta daha destekleyici.

Diğer yandan çarşamba gününden itibaren burç değiştirerek Aslan'a geçecek olan Güneş, eğitim, hukuksal konular, devletle ilgili kontaklar ve işler, yabancılarla ilgili temaslar veya yurtdışı kontakları adına planlarınız varsa bunları daha rahat harekete geçirebileceğine dair etkiler veriyor.

Hafta sonu Aslan burcunda gerçekleşecek Yeni Ay, özellikle eğitim ve yurtdışıyla ilgili konularda sizi yeni adımlara itebilir. Genel olarak ise Yeni Ay enerjileri hayata bakışınız ve kişisel planlarınız adına sizi bağlayan kişi ve durumları artık değiştirme ve yenilenme etkilerinizi canlandırıyor. Önünüzdeki on günlük süreçte koşullarınızı tekrar gözden geçirme ve planlarınız adına daha cesur adımlar atmanız söz konusu olabilecek. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat