Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yaylar 19 - 25 Mayıs 2014 haftasında neler yaşayacak?

1,030
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Yaylar 19 - 25 Mayıs 2014 haftasında neler yaşayacak?

Sevgili Yay burçları, bu hafta maddi alanlarda planlama yapmak, düzene girme, ve hafta başı bankalarla ilgili konular öne çıkmakta.

19 - 25 Mayıs 2014 haftasında Yay burcu

Mart ayından bu yana geri harekette olan Mars, salı gününden itibaren artık ileri harekete geçerken, sizin adınıza, arkadaşlar, sosyal çevre, hedefleriniz, maddi kazançlarınız alanlarında beklettiklerini tekrar hızlandırma enerjileri verecek. 

Çarşamba günü burç değiştirerek İkizlere geçecek olan Güneş, önünüzdeki bir aylık dönemde ortaklı çalışmalar ve projelerle ilgili fırsatlar ve yenilikler verebilir. Öte yandan eşiniz veya ikili ilişkilerinizle ilgili konularda yeni gelişmeler, sizin de faydasını göreceğiniz durumlar söz konusu olabilir. 

Perşembe gününden itibaren Balık burcuna geçecek olan Ay, perşembe ve cuma günleri, aile ve ev alanlarınızı destekleyecek. Emlak işleriyle ilgileniyorsanız bu günlerde temponuz artacak. Ayrıca aileniz, ebeveynlerinizle daha fazla ilgilenmeniz ve onlara destek vermeniz gerebilir ve bu alanlardaki sorumluluklarınızı tekrar gözden geçirmek durumunda kalabilirsiniz.

Hafta sonu, temponuz artarken, hareket halinde olmak size iyi gelecek, monoton ortamlardan sıkılabileceksiniz. Artan enerjinizi spor ve doğa aktiviteleriyle dengeleyebilirsiniz. Durağanlıktan çok faal olabileceğiniz alanlara yönelmelisiniz. 

Hafta sonu etkileri, kurtulmak istediklerinizden ayrılabilmeniz için destekleyici etkiler veriyor. Fazla kilolar, bırakılmak istenen alışkanlıklar, atılacak eşyalar gibi?

Bu nedenle hafta sonunu tasnif etmek, düzenlemek ve elden çıkarmak adına değerlendirebilirsiniz. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat