Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yaylar 16 - 22 Haziran 2014 haftasında neler yaşayacak?

859
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Yaylar 16 - 22 Haziran 2014 haftasında neler yaşayacak?

Sevgili Yay burcu haftayı yoğun iletişim trafiği ile karşılıyorsunuz. Pazartesi ve salı günü haberleşme, telefon yoğunluğu, yazılı ve sözlü iletişim sizin adınıza oldukça vurgulu olacak. 

Yakın çevrenizden destekler, ortak paylaşımlar açısından hafta başı tempolu olacak diyebilirim. Pazartesi günü yakın çevrenizle ilgili sorumluluklarınız, çözmeniz gereken durumlar sizi meşgul edebilir. 

Salı günü ise iş arkadaşlarınız, meslektaşlarınızla diyaloglarınıza, gerginliklere dikkat edin. 

Çarşamba günü ay ve aile ilişkileriniz, evinizle ilgili konular, ebeveynler, anne veya babanızla ilgili konular gündeminizi meşgul edebilir. 

Hafta ortası temponuz yükselirken, perşembe günü ikili ilişkilerinizde yanlış anlaşılmalara açık olacaksınız. Diğer yandan, proje çalışmalarında, analiz ve raporlamalarda dikkatsizlikler nedeniyle aksilikler sizi yorabilir. Birden fazla iş yükü almadan, güncel temponuzu sade ve planlı tutmaya çalışın. 

Cuma günü dikkatiniz çocuklar, çocuklarla ilgili konu ve sorumluluklara dönmek durumunda kalabilir. Cuma günü enerjiler biraz daha huzursuzluğa açık olacağı için, haftanın son iş günü stresten ve bedensel ve zihinsel olarak kendinizi fazla zorlamaktan kaçınmaya çalışın. 

Hafta sonu partnerinizle birlikte aktive içinde olmak, plan yapmak adına enerjiler destekleyici. Eğer evli iseniz, çocuklarla ilgili organizasyonlar ve planlar kendi işlerinizin önüne geçebilir. Her durumda aktif ve dışa dönük olacağınız enerjiler, hafta sonu evden çok dışarda vakit geçirmenize olanak sağlayacak. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat