Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yay burcunun 2017 yılında aşk hayatı nasıl olacak?

1,606
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Yay burcunun 2017 yılında aşk hayatı nasıl olacak?

Sevgili Yaylar ve yükseleni Yay olanlar,

Yılın ilk yarısı Şubat ve Mart ayları ilişkiler ve aşk adına hızlı gelişmeler yaşayabilirsiniz. Özellikle Şubat ayı boyunca alacağınız etkiler, bir ilişkiniz, devam eden birlikteliğinizle ilgili sizi yeni bir yol ayrımına getirebilir. Yılın ilk yarısı duygusal alanlarda hassas olmakla birlikte, Şubat ayı ilişkilerde sert kararlar alma eğiliminizin yüksek olacağına işaret etmekte. 

9 Nisan ile 3 Mayıs arasında gerçekleşecek Merkür gerilemesi duygusal alanlarınızda sizi hassas kılacak. Bu süreçte eski bir ilişki tekrar hayatınızda vurgu yapabilirken, yeni bir ilişkiye başlamak için de yılın bu aralığı çok destekli değil. Devam eden beraberlikleriniz adına iletişimde dikkatli olmak önemli olacak. 9 Nisan ile 3 Mayıs arasında duygusal olarak kendinizi gergin ve huzursuz hissedebilirsiniz. Bu gelgitler partnerinizle iletişimde çok dikkatli olmanız gerektiğini vurguluyor. 

Bu yıl ilişkilerle ilgili 5 Mayıs'a kadar olan dilimde duygularınızı analiz etmekte zorlanma, ne yöne gideceğinize karar verememe veya partnerinizden beklemediğiniz tepkiler görmeniz söz konusu. İlişkiler adına Mayıs'a kadar dönemi iyi organize etmek veya sakin olmaya çalışmak faydalı olacaktır. 

Haziran ayında aşk alanınıza geçecek olan Venüs ile duygusal konularda daha atak olacak, kararsızlıklarınızdan kurtulacaksınız. Haziran ayı bu yıl ilişkiler adına desteklisiniz. 

Ağustos ayında karşı burcunuza geçecek olan Venüs, bekar Yaylar, bilhassa yükselen burcu Yay olanlar için evlilik, nişan veya evlilik için atılacak bir adımı destekliyor. İkili ilişkileriniz adına bu yıl Ağustos sizin için verimli bir ay olarak öne çıkmakta. 

2017?de ilişki ve aşk alanlarınızın aktif olduğu diğer bir ay Kasım olarak dikkat çekmekte. Sosyal alanlarınız bu süreçte hareketlenirken, bekarsanız arkadaşlar vasıtasıyla tanışacağınız biri duygusal olarak etkilenmenizi veya bir ilişki yaşamanıza neden olabilir. 

Sevgili Yay burcu, 2017 yılının size mutluluk, aşk ve güzellikle getirmesini dilerim. Sevgilerimle...

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat