Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yay burcunu 2017'de para ve kariyer alanında neler bekliyor?

983
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Yay burcunu 2017'de para ve kariyer alanında neler bekliyor?

Sevgili Yaylar ve yükseleni Yay olanlar,

Yılın ilk yarısı maddi konular ve kariyeriniz açısından yoğun bir tempoda olacağınıza işaret ederken, bir taraftan da sorumluluklarınız artabilir, daha fazla çalışmanızı gerektiren bir duruma geçmeniz söz konusu. Bu durum iş yükünüzü ağırlaştıracak bir terfi olarak da gelebileceği gibi, sorumlulukları daha fazla olan bir iş teklifi olarak da kendini gösterebilir. Her durumda yılın ilk yarısı iş temponuz artacak durmakta.

4 Mart ile 15 Nisan arasında etkili olacak Venüs gerilemesi, parasal gelirleriniz, maddi beklentileriniz adına bu aralıkta dikkatli olmanızı, gelir gider dengenizi iyi ayarlamanız gerektiğini gösteriyor. Mart ayı süresince ve 15 Nisan'a kadar olan aralıkta eski bir iş görüşmesi, bir biçimde sonuçlanmamış bir iş teklifi yeniden aktive olabilir. Eskiden başlayan ve tamamlanmayan iş alanları ve parasal konular hayatınızda tekrar yüzeye çıkacaktır. Venüs gerilemesi dönemi yepyeni bir iş veya konuya başlamak adına uygun olmasa da eski iş ve mesleki konuların yeniden revize olup tamamlanması açısından size yararlı çalışacak. 

Gayrimenkul, emlak, ev dekorasyonu veya evle ilgili yürüttüğünüz bir işiniz mesleğiniz varsa Venüs gerilemesi döngüsü olan 4 Mart ile 15 Nisan arasında riskli adımlar atmamak doğru olacaktır. 15 Nisan'dan sonra hızlanacak gayrimenkul alanları özellikle bu konularda çalışan Yay burçları için bekleyen ve ilerlemeyen konuları hızlı şekilde çözmenizi sağlayacak. 

Mesleki konular adına sizin için diğer olumlu bir döngü de Temmuz ayından görünmekte. Temmuz ayı iş alanlarınızda bir çok konuda çözüm üretmeniz ve çevrenizden destek almanız, hatta beklemediğiniz yerlerden gelebilecek fırsatlar adına güzel geçecektir. 

Ortaklı işleriniz, ortaklarla yürüttüğünüz ticari adımlarınız varsa veya ortaklaşa bir projeyi hayata geçirmeyi planlıyorsanız, bilhassa yurtdışı destekli konularda Ağustos ayı bu alanınızı rahatlatacak Venüs döngüsü sizi destekleyecektir.

Bu yıl iş konularında yaz aylarından itibaren Kasım ayına kadar hızlı gelişmeler yaşanabilir. Kasım ayından itibarense sorumluluklar artarken, kariyeriniz açısından 2 yıl sürecek sizi çok çalıştıracak yeni bir süreciniz de başlamış olacak.

Sevgili Yay burcu 2017 yılının size bolluk ve bereket içinde gelmesini dilerim. Sevgilerimle...

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat