Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yay burcu Şubat 2016'da neler yaşayacak?

1,462
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Yay burcu Şubat 2016'da neler yaşayacak?

Sevgili Yay burcu ve yükseleni Yay olanlar,

Bu ay haritanızın 12. evinde, ruhsal alanınızda Mars'ın transiti var. Dolayısıyla biraz yorgun, bitkin, motivasyonsuz hissedebilirsiniz. Şubat ayında kendinize çok dikkat etmeli, sağlığınıza da önem vermelisiniz. Mart'ta enerjiniz geri dönecek. Bu nedenle kendinizi çok üzmeyin. 

Ocak ayında Merkür retrosu var. Nihayet bitti. Retrosunu parasal kaynaklarınız alanında yaptı ve harcamalarınız biraz arttı. Merkür'ün retrosu maddi beklentilerinizi arttırdı. Bu arada belki de eskiden gelen birtakım borçları ortaya çıkardı. Kaynak artırmak adına bazı girişimlerde bulunduysanız bundan randıman alamamış olma ihtimaliniz var. 

Şubat ayında Merkür düz pozisyonda ancak hali hazırda Plüton ile çok yakın kontakta. Sonuç olarak zihniniz, dikkatiniz parada. 17 Şubat'a kadar Venüs de para alanınızda olacak. Bu da demek oluyor ki baskılı enerjiler kendisini biraz daha olumlu enerjilere bırakacak ve özellikle de 17 Şubat'a kadarki süreçte parasal avantajlara da açık olacaksınız. Şubat'ın ilk haftasında beklentileriniz önemli ancak 17'sine kadarki süreçte ekonomik olarak biraz daha rahatlamaya yönelik fırsatlar olacak. 

Yay burcu Şubat'ın 17'sine kadar oldukça fazla harcama güdüsüne sahip olacak. Gerekli gereksiz her şeyi almaya çalışabilirsiniz çünkü Venüs sıkı para harcatır. 

Güneş Kova burcunda ilerliyor. 8 Şubat'ta Kova burcunda bir yeni ay olacak. Yeni ayı yaşayacağımız zamanda Güneş'in Kova burcunda olması sizin iletişim anlamında daha aktif kılıyor. Buna ek olarak eğitim, kendini tanıtma gibi alanlarda da olumlu gelişmeler söz konusu olabilir. Bu alanlarda bir imza atabilir, kararlar alabilirsiniz. Bu dönemde önemli bir kontrat da yapabilirsiniz. Çünkü Şubat'ın 19'unda da Güneş yuvaya geçiyor. Bir şey alma arzunuz ev, araba gibi daha büyük şeylere yönelebilir. 8 Şubat'taki Kova burcundaki yeni ay da bunu tetikleyecek. 

14 Şubat'ta Merkür, 17 Şubat'ta Venüs geçiş yapacak Kova burcuna. Merkür ve Venüs'ün Kova burcuna geçiş yapması iletişim anlamında sizi son derece ön plana çıkaracak. İsteklerinizi dile getirirken, karşınızdaki insanlara ifade ederken daha güçlü olacaksınız. Bu gezegen durumları sizi aynı zamanda biraz da gezdirecek. Seyahat edecek, yakın çevreniz ile iletişiminizi artıracaksınız. Daha tempolu olacaksınız.

19'unda Güneş Balık burcuna geçiyor. 22 Şubat'ta da Başak burcunda bir dolunay olacak. Haritanıza baktığımızda Başak'taki bu dolunay enerjisi kariyer alanınızda gerçekleşiyor. Kariyer alanınızdaki Dolunay, yuvanızdaki Güneş. Dolayısıyla bulunduğunuz yer, çalıştığınız kurum, eviniz, yuvanız gibi alanlarda önemli enerjiler tetikleniyor. 

Mart'ta Balık burcunda gerçekleşecek Güneş tutulması, Şubat'ta Başak burcundaki dolunay ve Güneş'in yuvada olması bazı durumları biraz size hissettirecek. Bazı değişiklikler yapmak isteyecek ya da hayatınızda bazı değişiklikler olacak. 

Enerjiler güzel, çok zorlu değil. Ancak bu dönemde kendinize önem vermeli, sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Denge yaratmanız gerekiyor. Harcamalarınıza da dikkat etmeyi unutmayın. Mart'ta görüşmek üzere, kendinize çok iyi bakın. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat