Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yay burcu 8 - 14 Ekim 2018 haftası neler yaşayacak?

708
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Yay burcu 8 - 14 Ekim 2018 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Yaylar ve yükseleni Yay olanlar,

Bu hafta Terazi burcunda bir yeni ay gerçekleşecek ve hafta boyunca bu yeni ayın etkisi altında olacağız. Sosyal çevre ve arkadaşlar arasında ön plana çıkma isteği içinde olacaksınız. Üyesi olduğunuz kulüp, dernek veya kuruluşlar varsa, buralarda yeni başlangıçlar yapacaksınız. Gelecekle ilgili daha iyimser ve umutlu olacaksınız. Çalışmalarınızın getirilerini de daha rahat bir şekilde kazandığınızı göreceksiniz. 

Terazi burcunun yönetici gezegeni Venüs geri harekette. Bu dönemde kararlarınızı iki kere gözden geçirmeniz gerekiyor. Biraz yavaş olmalı, sakin kalmalı, konuları iyice analiz edip anlayarak ilerlemeniz gerekiyor. Acele etmeyin. Geçmiş meseleler de açılıyorsa, bunları halledin. 

Haftanın ikinci yarısında Ay'ın da Akrep burcuna geçmesi ile beraber Akrep burcunda bir stelyum (gezegen birikmesi) oluşuyor. Merkür ile birlikte Venüs ve Jüpiter de burada. Bu dönemde biraz iç dünyanıza çekilebilirsiniz.  İç dünyanıza çekilip çevrenizde gelişen olayları gözlemlerseniz göremediğiniz, anlamlandıramadığınız konuları anladığınızın farkına varacaksınız. Geri planda birçok insandan destek göreceksiniz. Görmediğiniz, gıyabınızda dönen birtakım işler varsa, bunların da farkına varacaksınız. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat