Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yay burcu 8 - 14 Ağustos 2016 haftası neler yaşayacak?

789
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Yay burcu 8 - 14 Ağustos 2016 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Yaylar ve yükselen burcu Yay olanlar,

Arkadaşlarınız arasında popüler ve yoğun bir haftaya başlıyorsunuz. Yeni projeleri ise askıya almakta fayda var. Patronunuzla veya çalıştığınız kişilerle aranızda sert rüzgarlar esebilir bu hafta. Malum, Mars sizin burcunuzda ve 1 ay boyunca Satürn'le kavuşumda olacak. Neyse ki bir iyi haber var! Satürn 13 Ağustos'ta retro hareketini bitiriyor fakat aynı gün duygularımız hayli yıpranacak. 

Bu hafta iş ve kariyer konularınız ön plana çıkıyor. Ancak "ben yaptım, ben ettim, benim fikrimdi" gibi düşünceler, ego problemleri biraz ilişkileri zora sokabilir. Venüs ve Mars da sert açıdalar. Dolayısıyla zaten ikili ilişkiler zorda. Anlaşma problemleri yaşıyoruz bu hafta. Yaşadıklarımızdan ders çıkarmak ve önümüze bakmak tabii ki tercih meselesi. Herkes seçtiğini yaşıyor bu hayatta. Her ne kadar zor açılar veya dolunay gibi gökyüzü hareketleri olsa, sonuçta bunlarla yaşamak, iyiyi kötüyü ayırt etmek, yolumuza devam etmek, "her şer'de bir hayır görmek ve iyiliği seçmek bizim elimizde. Sizler de Jüpiter'in yönetimindeki bir burç olarak bunu başarabilecek kişilersiniz, üstelik en iyi şekilde!

Sevgiyle kalın, hoşçakalın.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat