Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yay burcu 7 - 13 Aralık 2015 haftası neler yaşayacak?

1,306
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Yay burcu 7 - 13 Aralık 2015 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Yay burcu ve yükseleni Yay olanlar, 


Daha zeki, daha hızlı davranacağınız, herkesin sizden etkileneceği bir haftaya başlıyorsunuz. Merkür burcunuzda olacağı için çok hızlı düşünüp bunları hızlı bir şekilde ifade edebileceksiniz. Yeni şeyler öğrenmeye her zamankinden daha açık olacaksınız. Perşembe gününden itibaren Merkür burç değiştirecek. İşte bu hız, öğrendikleriniz mali gelirlerinizi artırma yolunda size yardımcı olacak. Perşembe gününden itibaren Oğlak burcuna yerleşen Merkür, yeni gelirler elde etmek için ne yapmanız gerektiğini çok iyi anlatacak. 

Cuma günü burcunuzda bir yeni ay gerçekleşiyor. Bu yeni ayın etkisini pazartesi gününden itibaren hissetmeye başlayacaksınız ve görünüşünüzde çok önemli yenilikler yapmak isteyeceksiniz. Bu yenilikler bundan sonra para kazanmanıza da yardımcı olacak. En azından özgüveninizi yükseltecek. 

Yenilikleri hayatınızın her alanında planlayabilirsiniz. Evlenebilirsiniz, sosyal konumunuzu değiştirebilir, görünüşünüzle oynayabilirsiniz fakat bu değişiklik yöneticilerinizden bazılarının hiç hoşuna gitmeyecek ya da aile büyükleriniz bu değişiklikten hiç hoşlanmayacak. Jüpiter ile yeni ayın yapacağı kare açı yapacağınız bu yenilikler konusunda otorite konumundaki kişilerin size aykırı, ters davranacağını ifade ediyor. Bunu bir şansızlık olarak nitelendireceksiniz. Niye beni bu halimle sevecek insan yok diyeceksiniz ancak bu olumsuz düşüncelere kapılmamanızı tavsiye ediyorum. Siz yeniliklere odaklanın. Şimdi hoşlarına gitmese bile gelecek aydan itibaren yapacağınız bu değişimler yeni gelirler elde etmenizi, para kazanmanızı da sağlayacak. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat