Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yay burcu 4 - 10 Temmuz 2016 haftası neler yaşayacak?

627
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Yay burcu 4 - 10 Temmuz 2016 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Yaylar ve yükselen burcu Yay olanlar,

4 Temmuz'da meydana gelen yeni ay sizlerin ortaklaşa para hanenizde oluşacak. Yeni ortaklıklara imza atmanız mümkünken bir taraftan da ev almak veya bir arsa satın almak isteyen, yatırım yapmak isteyen Yaylar varsa yüklü bir para çıkışı; kredi çekmek, borç almak ve belki bir miras konusu gündeminizde olacak.

8. evinizde gerçekleşecek yeni ay sizi ortak kazanımlar konusunda tetiklediği gibi eşinizin veya sevdiğiniz kişinin parasal hanesine denk düştüğünden bu alanda da yeniliklere vesile olacaktır. Belki partneriniz yeni bir kazanç kapısına sahip olabilir veya bir teklif alabilir bu hafta. Evet, genel anlamda şanslı olduğunuz bir haftadasınız. Maneviyatınız yüksek, hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek istiyorsunuz bu hafta itibariyle. Bunun sonucunda yeteri kadar sabrettiğinizi ve artık yolun sonuna geldiğinizi hissedebilirsiniz. Ama henüz bunun için erken olduğunu söylemek zorundayım. Biraz daha zamana ihtiyacınız olacaktır sevgili Yaylar. 

Aşk ve sevgi konularında ise birliktelikleri olanlar için iyi bir hafta. Sakin ve dingin olacaksınız. Yalnız olanlar ise başkalarının parasını idare eden, bankacı, muhasebeci, menajer tarzı kişilere ilgi duyabilirler veya tanışma fırsatı yakalayabilirler.

Şimdiden iyi bayramlar dilerim. Haftaya görüşmek üzere, sevgiyle kalın. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat