Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yay burcu 4 - 10 Nisan 2016 haftası neler yaşayacak?

1,109
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Yay burcu 4 - 10 Nisan 2016 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Yaylar ve yükselen burcu Yay olanlar,
 
Bu haftaya ev ve aile konularıyla giriş yapıyorsunuz. Sizler için ev değiştirme, yer değiştirme konuları önem kazanıyor. Evinizi  taşımak isteyebilir veya birtakım tamirat tadilat işleriyle ilgilenmeniz gerekebilir. Aynı zamanda ebeveynlerinizle ilgili konular vurgu yapabilir. Ailenizin size ihtiyaç duyacağı bir hafta olacak.
 
5 Nisan'da Venüs'ün Koç burcuna geçmesiyle sevgi ve aşk konularında hızlı adımlar atabilirsiniz. 7 Nisan'daki yeni ayda ise aşk hayatınız canlanıyor. Yeni bir aşk kapınızı çalabilir veya arkadaş olduğunuz birisiyle yakınlaşabilirsiniz. Yeni bir hobi edinmek, ilginizi çeken bir konuda aktif olmak isteyebilir; eğlence hayatı ve gezip tozma, alışveriş konularıyla meşgul olabilirsiniz. Çocuğu olan Yaylar için çocuklarıyla birlikte geçirecekleri; keyifli oyunlar oynayabilecekleri doğum günleri ve benzeri aktiviteler göze çarpıyor.
 
Ancak unutmayın ki, Satürn'ün sizin burcunuzda geri hareket ediyor oluşu agresyonunuzu biraz arttırabilir. Bu nedenle dikkatli olmanızda fayda var. Enerjinizi dengelemeli ve iyimser tutumunuzu korumaya çalışmalısınız. Keyifli ve güzel bir hafta diliyorum sizlere. Bir sonraki hafta görüşmek üzere, hoşçakalın.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat