Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yay burcu 30 Mayıs - 5 Haziran 2016 haftası neler yaşayacak?

897
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Yay burcu 30 Mayıs - 5 Haziran 2016 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Yaylar ve yükselen burcu Yay olanlar,

Haftaya kırgın biriyle barışarak başlayabilirsiniz. Ailenizden birisi olabilir bu veya yakın çevrenizden birileri. Ay Balık'ta olacak haftanın başında. Bu da sizi daha yapıcı ve uyumlu bir atmosfere taşıyacak. Bu enerjiyi değerlendirip küslükleri, yanlış anlaşılmaları sonlandırabilirsiniz sevgili Yaylar.

Hafta ortasında önce Koç sonra Boğa burcunu geziyor Ay. Aşk ve flörtler, tanışmalar, günlük işlerinizi planlamalar devreye giriyor. 

Hafta boyunca yönetici gezegeniniz Jüpiter Güneş ve Satürn ile kare açıda olacak. Patronlarınız, astlarınız, üstleriniz veya sizin yanınızda çalışanlarınız varsa bazı fikir ayrılıkları ve ikilemler yaşayabilirsiniz hafta boyunca.

Aşk hayatınızda talipleriniz artıyor. Etrafınızı bir sürü insan sarmış. Aralarında rekabet ediyorlar. Bu konuda bir bolluk bereket var fakat seçim yapmanız zor olabilir. 

Hafta sonundaki yeni ay ilişkiler hanenizde gerçekleşiyor. Yeni bir ilişkiye başlamadan önce gerçekten size uygun mu değil mi iyice öğrenmelisiniz. Beğenmediğiniz birisi size çok iyi ve farklı gelebilir, beğendiğiniz biri ise çok itici ve umursamaz olabilir. Karışık ve zorlu bir yeni ay olduğunu kabul etmeliyiz. Üstelik Satürn'le karşıt açıda ve Jüpiter de desteklemiyor. Bakalım... Hayırlısı olsun sizler için. :)

Sağlıkla kalın, hoşçakalın.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat