Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yay burcu 30 Ekim - 5 Kasım 2017 haftası neler yaşayacak?

1,062
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Yay burcu 30 Ekim - 5 Kasım 2017 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Yaylar ve yükselen burcu Yay olanlar,

Bu hafta Mars ve Venüs, Terazi burcunda ilerliyor. Sosyal çevre ve arkadaşlar arasında çok aktifsiniz. Arkadaş ortamınızda bazı gergin anlar yaşayabilirsiniz. Burada diplomatik tarafınızı kullanarak sosyal çevrenizdeki insanlarla beraber hareket edip kendi kişisel hedeflerinize daha rahat bir şekilde ulaşabilirsiniz. 

Kariyerinizin getirilerini daha rahat alacağınız bir dönemdesiniz. Gelecekle ilgili planlar yapacağınız, geleceğinizi şekillendirmek adına eyleme geçeceğiniz bir haftadasınız. 

Merkür, Akrep burcunda ilerliyor. Bilinçaltınızda sizi rahatsız eden birtakım konular varsa, bunlarla meşgul olduğunuz bir dönemdesiniz. Gıyabınızda dönen işlerin farkına varacaksınız veya hayatınızda, yaşam hedefleriniz doğrultusunda ilerlerken geri planda size destek olacak, size fikirler sunacak birtakım insanlarla bu dönemde karşılaşabilirsiniz. 

4 Kasım 2017 Cumartesi günü Boğa burcunda bir dolunay meydana gelecek. Dolunayın etkileri ile beraber özellikle çalışma koşullarınız ve iş alanında birtakım stresli gergin anlar yaşayabilirsiniz. Bunların devamında bazı güzel farkındalıklar olacak. İşleriniz, çalışmalarınız, hizmet ettiğiniz alanlarda bitmesi gereken birtakım konular varsa, bunların biteceği ve yeni bir döneme başlayacağınız bir dolunay yaşayacaksınız. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat