Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yay burcu 29 Haziran - 5 Temmuz 2015 haftası neler yaşayacak?

945
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Yay burcu 29 Haziran - 5 Temmuz 2015 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Yay burcu, haftaya burcunuzda çarşamba gününe kadar ilerleyecek ay enerjileri ile başlıyorsunuz. Hafta sizin adınıza hareketli etkilerle başlıyor. Hafta başı evle ilgili konularda düzenleme yapmak adına uygun enerjilerinizin yanı sıra, disipline olmak, bir süredir beklettiğiniz, toparlamadığınız işleri ele almak adına uygun etkileri var. 

Salı günü duygusal ilişkilerinize dönük olacaksınız. Daha pozitif etkilere sahip olacağınız gün boyunca aşk adına duygusal davranma eğiliminiz var. 

Çarşamba gününden itibaren başlayacak dolunay etkisi ile maddi konularda dönüşüm yaşamanız olası. Özellikle çarşamba ve perşembe günleri finansal konularda bekleyen, yürümeyen işlerinizde ani şekilde gelişme yaşayabilirsiniz. Bunun yanında Dolunay duygusal düzeyde enerjilerimizin yükseldiği bir aralıktır. Daha tutkulu ve duygusal tepkilerle hareket edebileceğiniz çarşamba cumartesi aralığında her türlü ilişkinizde objektif bir şekilde durumları ele almanız doğru olur. 

Bu hafta çarşamba günü öğlen 12:15'e kadar, cuma günü ise 13:58 ile 15:21 arasında önemli adımları planlamayın. Bahsettiğim bu gün ve saat aralıklarında yeni bir başlangıç destekli değil. 

Sevgili Yay burcu güzel ve verimli bir hafta geçirmeniz dileklerimle. Yeni bir haftada görüşmek üzere. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat