Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yay burcu 26 Ekim - 1 Kasım 2015 haftası neler yaşayacak?

1,118
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Yay burcu 26 Ekim - 1 Kasım 2015 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Yay burcu ve yükseleni Yay olanlar, 


Haftaya 26 Ekim 2015 Cumartesi günü Ay'ın Koç burcundaki hareketi ile başlıyor olmanız, sizi biraz yorgun hissettirebilir. Burcunuzda 2,5 yıl boyunca hareket edecek olan Satürn ile artık tam anlamı ile buluştunuz.

Satürn'ün etkilerini hayatınızın bu döneminde çok daha net göreceksiniz. Güneş'in Akrep burcundaki hareketi ile beraber hayatınızdaki değişiklikler resmiyet kazanmış olabilir. 

Bu haftanın geneline baktığınızda iş ve çalışma arkadaşlarınız ile ilgili değişiklikler ani gelişse de kendinizi daha iyi hissetmenize yardımcı olacak. Duyarlı, adaleti arayan, zaman zaman da kendini ifade etmekte zorlanan bir burçsunuz.

Perşembe gününden itibaren duygularınızı çok daha rahat kontrol edebileceksiniz. Özellikle Toprak grubunda gerçekleşecek büyük üçgen, bu dönemde yatırım yapmak isteyen Yay burçlarının elinden ciddi anlamda tutuyor. Alım-satım ile ilgili karar almak isteye Yayları perşembe günü sonrasını beklemesinde fayda var.

Çocuk düşünen veya hamilelik ile ilgili beklentisi olan Yay burçların için çok iyi haberler de gelebilir. 31 Ekim'den itibaren ilişkiniz ile ilgili yolunda gitmediğini düşündüğünüz belli sorunlarınız varsa, bu problemleri çözme yönünden hareket edebilirsiniz. Gökyüzü etkileri olumlu olacak. Cumartesi günün sakin bir ortamda partneriniz ile geçirebilirsiniz.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat