Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yay burcu 25 Eylül - 1 Ekim 2017 haftası neler yaşayacak?

1,259
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Yay burcu 25 Eylül - 1 Ekim 2017 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Yaylar ve yükselen burcu Yay olanlar,

Güneş artık Terazi burcunda ilerlemeye başladı. Güneş'in Terazi burcuna geçmesi ile beraber sosyal çevre ve arkadaşlar arasında daha fazla vakit geçireceğiniz bir dönemdesiniz. Yaşam enerjiniz yüksek. Kendinizi flörtöz hissediyorsunuz. Gelecekle ilgili dengeli ve güzel planlar yapabilirsiniz. Çalışmalarınızdan ve kariyerinizden gelirler elde edebileceğiniz bir dönemdesiniz. 

Hafta ortasında Jüpiter ve Uranüs arasında bir karşıt açı mevcut. Uranüs Koç, Jüpiter ise Terazi burcunda. Arkadaşlarınız, sosyal çevreniz ve içerisinde bulunduğunuz grup ve çevrelerle kendi istekleriniz arasında birtakım çatışmalar olabilir. Kendinizi ön plana çıkarmak istiyorsunuz. Özgürce, radikal hareket etmek istiyorsunuz. Bu da arkadaşlarınız arasında size yardımcı olacak, sizi seven ve size fırsatlar getirecek bazı insanları rahatsız edebilir. Dolayısıyla bu iki enerjiyi dengelemeniz gerekiyor. Hem arkadaşlarınızı gözetmeli hem de kendi isteklerinizi geri plana atmadan uyumlu bir şekilde hareket etmelisiniz. Bu şekilde davranabilirseniz hayattan daha fazla keyif alacaksınız. Yeni birtakım ilişkiler gündeme gelebilir. Gelecekle ilgili güzel planlar da bu dönemde yapabilirsiniz. 

30 Eylül Cumartesi günü Merkür de Terazi burcuna geçiyor. Gelecek planlarınızı daha net bir şekilde şekillendireceksiniz. Gelecekte neler yapmalıyım sorusu ile ilgili birtakım bilgiler, haberler alabilirsiniz. Çalışmalarınızın gelirlerini bu dönemde daha rahat toplayacağınız bir dönemdesiniz. Bu dönemde aynı zamanda sosyal çevre ve arkadaşlar arasında da destek göreceksiniz. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat