Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yay burcu 25 - 31 Mayıs 2015 haftası neler yaşayacak?

1,162
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Yay burcu 25 - 31 Mayıs 2015 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Yay burcu, bu haftanın etkileri sizden daha yüksek mevkiye sahip biri ile iplerinizin gerilebileceğine işaret etmekte. Özellikle iş konularında duygularınızla değil, aklınızla yolunuza devam edin. Restleşmelere girmeyin ve olayları ele alırken, daha ılımlı ve sakin olmaya çalışın. Öncelikle bu hafta hayatı, duygularınızı ve kendinizi zorlamadan, esnek olmayı unutmadan her konuda değerlendirme yapmalısınız. Güncel hayatınızda ise sosyal paylaşım sitelerinizdeki ileti, resim ve benzeri argümanlarınıza dikkat edin. Sosyal sitelerinizin yedeklemelerini alın. Hacklenme tehlikesine karşın tedbirli olun. Sosyal paylaşım sayfalarınızda şüpheli bulduğunuz kişileri listenizden çıkarın. Mesleki konularda, işinize yeni bir eleman alırken iyi düşünmelisiniz. 


Bu hafta asılsız haber ve dedikodulara eğilim yükselecek. Bu nedenle işinizde ve özel hayatınızda, hatta arkadaşlarınızla alakalı konularda duyduklarınıza göre değil, gördüğünüz veya emin olduklarınıza göre kararlar vermek önemli. Hafta boyunca özellikle ikili ilişkilerinizde dengede olmaya dikkat etmek gerekmekte. Aşkta ani gelişmeler ve beklemediniz durumlara karşın kriz yönetimi yapmak son derece önemli. Partneriniz, eşiniz veya sevgiliniz, sizden sorumluluklarınızı yerine getirmenizi beklerken, siz ise daha özgür olma, rahat hareket edebilme isteğine dönük olacaksınız. Sizin ve partnerinizin beklentilerini iyi dengelemeniz bu hafta önemli olacak. 

Bu hafta sağlığınıza dikkat edin ve gücünüzü gereksiz şekilde tüketmeyin. Fiziksel olarak dayanıksız olduğunuz, kendinizi daha yorgun hissedebileceğiniz etkiler nedeniyle kendinizi boşuna yormayın. 

Bu hafta Ay'ın açısız ilerleyeceği, yani herhangi bir konuda adım atmamamız gereken zamanlar ise şöyle; Çarşamba günü tüm gün yeni bir başlangıcı aktive etmeyin. Cumartesi günü ise işlerinizi öğlen 12:34'ten sonra planlamaya bakın. 

Sevgili Yay burcu güzel ve verimli bir hafta geçirmeniz dileklerimle. Yeni bir haftada görüşmek üzere.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat