Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yay burcu 24 - 30 Ekim 2016 haftası neler yaşayacak?

661
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Yay burcu 24 - 30 Ekim 2016 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Yaylar ve yükselen burcu Yay olanlar,

Ay Aslan'da ve Ay Uranüs üçgeni ile haftaya başlıyoruz. Sevgilinizle veya varsa çocuklarınızla sıra dışı bir destinasyona uzak bir yurt dışı seyahati  planlayabilirsiniz. 

Merkür Akrep burcuna geçiyor. Biraz içsel olarak zihninizi yoracak kendinize yöneleceksiniz. Belki de bazı çalışmalarla derinleşeceksiniz. Merkür Güneş ile kavuşum yapacak. Zihinsel  enerjiniz artacak. Harika fikirler gelebilir aklınıza ama evet demeden önce biraz beklemekte fayda var.

Hafta ortasında Ay Başak'ta kariyerinize odaklanacaksınız. Ay2ın Merkür ve Güneş ile olumlu açılarıyla net, anlaşılır elle tutulur şekilde düşüneceksiniz.

Bu haftanın uyarısına gelince; Venüs Neptün karesi kesinleşecek ve Ay'la tetiklenince biraz gerçek diye sunulan şeyin, evinizle ilgili veya kendinizle ilgili olabilir örneğin, bu konudaki detayların gerçek olup olmadığını iyi değerlendirmeli ve eğer emin değilsek zaman veya para harcamamız gereken durumları iyi analiz etmeliyiz.

Kesinleşen Venüs Jüpiter olumlu açısı ile bu yuva konularında siz çok fazla sahip olmak değil de ihtiyacınız kadarının yeteceğini düşünecek ve anlayacaksınız. 

Hafta sonunda ise bizi Venüs Satürn kavuşumu bekliyor. Kendinizi oldukça donuk ve depresif, hatta sevgiye mesafeli hissedebilirsiniz.

Haftaya Akrep burcunda bir yeni ay ile veda ediyoruz. İçsel çalışmalarınıza başlayabilirsiniz. Çok uygun bir zamanlama. Güzel çalışmalar dilerim.

Bir sonraki hafta görüşmek üzere keyifle ve neşeyle kalın, hoşça kalın. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat