Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yay burcu 21 - 27 Kasım 2016 haftası neler yaşayacak?

826
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Yay burcu 21 - 27 Kasım 2016 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Yaylar ve yükselen burcu Yay olanlar,

Sizin burcunuzda güçlü bir kavuşum var bu hafta. Satürn ve Merkür kavuşumu. Aslında bir anlamda bu sizlerin fikirlerinizde artık gerçekten olgunlaştığınızı ve anlamsız şeylerden bahseden kişilerden uzaklaştığınızı, hayata realist yönden bakmaya başladığınızı gösterir. Bu iyi bir şey. Sonuçta fikir ve düşüncelerinizde daha somut ve ciddi mevzular ilginizi çekerken, bir yanda bunları hayata geçirmek için efor sarfediyorsunuz. Olumsuz tarafından bakarsak, insanlar sizin bu yönünüze alışkın olmayabilirler, eski sen değilsin diyebilirler, ne oldu sana niye bu kadar ciddisin diyebilirler. Fakat Salı günü Güneş artık sizin burcunuzda parlayacak, bu size neşe ve iyimserlik katacak. Spontane ve coşkulu olacaksınız. Bir yandan sorumluluk sahibi olurken diğer yandan hayatınızın anlamını keşfedeceksiniz sevgili Yaylar! Maceraya olan düşkünlüğünüz artacak, eğlenceli ve felsefi şeyler ilginizi çekecek. 

Bu hafta ayrıca Venüs ve Plüton arasında da bir kavuşum açısı gerçekleşiyor. Bu durum sizin para hanenizde oluşumda. Maddi anlamda beklentileriniz netleşiyor ve arkadaşlarınızdan destek görüyorsunuz. Sosyal çevrenizdeki insanlar size yardım ediyorlar. Sevgi konularında ikili ilişkilerde ise bir mesafe söz konusu olabilir. 

Sevgiyle kalın, hoş çakalın.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat