Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yay burcu 2017 yılında neler yaşayacak?

3,717
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Yay burcu 2017 yılında neler yaşayacak?

Sevgili Yaylar ve yükseleni Yay olanlar,

Hint Astrolojisine göre yükselen burcunuza Şubat başı itibariyle yerleşecek Satürn, bu yıl Haziran ayına kadar özellikle yükselen burcu Yay olanlar için atlatmanız gereken zorluklara işaret etmekte. Özellikle Ocak ve Şubat aylarında aile ve ev alanlarınızda, ebeveynlerinizle ilgili konularda ani gelişmeler yaşayabilir, beklemediğiniz şekilde ev veya yaşam alanınızla ilgili değişiklikler söz konusu olabilir. Yılın ilk döngüsünü Ocak ile Mart arasını sakin ve kontrollü geçirmeye çalışmanız önemli olacak. Diğer yandan uzun süredir satamadığınız, elden çıkaramadığınız bir malınız, gayrimenkulünüzle ilgili yılın ilk yarısı sürpriz bir gelişme yaşanabilir. 

Bu yılın ilk yarısı gerek dünyevi konular, gerekse aşk ve ilişkiler açısından hareketli bir süreciniz söz konusu. Taşınmalar, ani gelişmeler nedeniyle özellikle ev alanlarınızda değişim kararları, mesleki konularda birden gelen iş teklifleri, ilişkilerinizde kararsızlıklar söz konusu. 

Duygusal olarak yılın ilk üç ayı sakin ve esnek olmak, iş, kariyer veya evinizle ilgili durumları planlı ve stratejik yönetmeye gayret etmek önemli olacak. Sağlığınıza da özellikle Şubat ile Haziran arasındaki döngüde dikkat etmeye çalışmanız yerinde olacaktır. 

Bu yıl Şubat ve Ağustos aylarında gerçekleşecek tutulmalar, yakın çevreniz, aileniz, kardeşler gibi alanlarda yeni gelişmeler ve sizin onlarla olan ilişkilerinizde gelişmeler verecek. Diğer yandan yurtdışı, eğitim alanları, kariyeriniz adına vereceğiniz yeni kararlarla ilgili dönüşümden geçmenizi, yurtdışı planlarınızı veya uzak bir yerde yaşama, taşınma durumunuzu gündeme getirebilir. 

Şubat başıyla birlikte yükseleniniz üzerine geçecek olan Satürn sizi bu yıl bilhassa Şubat ile Haziran arasında kişisel konularda yeni sorumluluklar almaya yöneltecek. Maddi sorumluluklarınız yeniden belirlenmesi, yakın çevrenizle daha fazla ilgilenmek durumunda kalmanız, girişimlerinizin sonucu uğraşmanız gereken alanların artması gibi birçok konuyla birden uğraşmanız gerekecek.

Yılın ilk altı ayı daha fazla çalışmanız, elde edeceklerinizi uğraşarak almanız söz konusu ki sağlığınıza ve kişisel alanlarınıza da bu süreçte önem vermeniz doğru olacaktır.

Haziran ile Kasım arasında yükseleniniz üzerinden çıkacak olan Satürn, sizi Kasım'a kadar tekrar rahatlatsa da, Kasım ayından itibaren 2 yıla yakın sürecek yeni bir döngü içine gireceksiniz. 

Sevgili Yay burcu, yeni yılın size bolluk, bereket, sevgi ve sağlıkla gelmesini dilerim. Sevgilerimle...

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat