Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yay burcu 20 - 26 Ağustos 2018 haftası neler yaşayacak?

393
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Yay burcu 20 - 26 Ağustos 2018 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Yaylar ve yükseleni Yay olanlar,

Bu hafta Merkür retrosunu bitirdi ve Aslan burcunda ilerlemeye devam ediyor. İletişiminizi çok etkin bir şekilde kullanıyorsunuz. Sosyal medyada aktifsiniz. Yurtdışı bağlantılı işler, seyahatler gündeme gelebilir. Eğitim, öğretim ile ilgili güzel gelişmeler olacaktır. 

23 Ağustos Perşembe günü Güneş, Başak burcuna geçiş yapıyor. Kariyeriniz, işiniz, toplum üzerindeki sorumluluklarınız gündeme gelecektir. İş ortamında bir terfi gündeme gelebilir. Kariyerinizde de hedeflerinize ulaşabilecek gücü ve motivasyonu kendinizde bulacaksınız. 

26 Ağustos Pazar günü Balık burcunda bir dolunay gerçekleşecek. Dolunayın etkisi ile beraber iç dünyanızda kendinizi gergin ve huzursuz hissedebilirsiniz. Fakat bazı şeylerin de netleştiğinin farkına varacaksınız. Aileniz, aile büyükleriniz ve aile gibi gördüğünüz insanlarla diyaloglarınıza dikkat etmenizde fayda var veya bu kişilerden destekler görebilirsiniz. Bu alanlarda bazı farkındalıklar kazanacaksınız. Bazı Yay ve yükselen Yaylar da yatırım yapmak adına hangi adımları atmaları gerekiyorsa, dolunay ile beraber bu konuların netleştiğinin farkına varacaklar. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat