Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yay burcu 2 - 8 Kasım 2015 haftası neler yaşayacak?

831
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Yay burcu 2 - 8 Kasım 2015 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Yay burcu ve yükselen Yaylar, 


Kasım ayından itibaren kendinizi ifade etmekte hiç zorlanmayacaksınız. Özellikle duyarlılığınızı bir kenara bırakıp çok daha profesyonel ve sağduyulu davranabileceksiniz. 

Bu döngüde birçok konuda karar alabileceğinizi düşünürken, Merkür'ün de desteği ile kendinizi ifade etmekte hiç zorlanmayacaksınız. Aynı zamanda ailevi konularda yeni düzenlemeler yapabilir, ailedeki parasal ilişkiler konusunda ani kararlar alabilirsiniz. Siz, ailevi konularda biraz finans konularını yöneten bir burçsunuz. Dolayısıyla savunmacı yanınız sayesinde belli konularda alınan riskler konusunda ailenizi koruyabileceksiniz. 

Hafta genelinde 5 Kasım'dan itibaren Ay Başak burcuna geçiyor. Venüs ve Mars da Başak burcunda kavuşuyor. Değişken burçlar göz önüne çıkıyor. Dolayısıyla, sizin de hayati kararlar konusunda aceleci olmamanız gerekiyor. Bu döngüde biraz tedirgin olabilirsiniz. 

Özellikle seyahat ve organizasyonlar ile ilgili daha net kararlar alacaksınız. Ödemeler ve ailevi konularda çözüm odaklı olurken, iş hayatında emeklerinize sahip çıkmanız gerektiğiniz fark edeceksiniz.

Hafta sonu genelinde Ay'ın ve Venüs'ün Terazi burcundaki desteği, almak istediklerinizi elde etme yolunda size yardımcı olacak.

Planlarınızı yerine getirirken emeklerinize sahip çıkmak da size kalıyor.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat