Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yay burcu 19 - 25 Eylül 2016 haftası neler yaşayacak?

853
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Yay burcu 19 - 25 Eylül 2016 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Yaylar ve yükselen burcu Yay olanlar,

Haftaya günlük işlerinizi bitirmeye çalışırken başlayabilirsiniz. Artık yapılması gerekenleri düzenli şekilde yoluna sokmaya kararlısınız. Ay - Ceres kavuşumu ile de hayli isteklisiniz. Neptün, Kuzey Düğüm, Plüton ve Merkür desteğiyle var ve aileniz de bunu destekliyor. Ne yapsanız rahat ilerliyor ve güzel bir yol kat ediyorsunuz. Parasal konular da yapmak isteklerinize engel değil, hatta destek veriyor. Kariyerinizde, toplum önündeki statünüzde de her şey yolunda. Yani bu kadar güzel enerjinin olduğu bu zaman dilimi mutlaka değerlendirilmeli. 

Harika bir Venüs - Mars sekstili var. Bilinçaltınız, gizli saklı alanınız ile rutin işler alanında tutkularınızı, yapmak istediklerinizi keşfedebilirsiniz. Sosyal organizasyonlar da size güzel bir enerji ile akıyor. 

Hafta ortasında biraz enerji değişecek ve siz eşinize, ortaklıklarınıza odaklanacaksınız. Aslında başlangıçta Jüpiter'in olumlu etkisi ile arkadaşlarınızla ilgili güzel gelişmeler yaşarken sırasıyla Neptün, Satürn, Kiron olumsuz açılarıyla evdeki iletişim bozukluğu, kendinizi kısıtlanmış hissetmeniz ve kırılgan olmanız canınızı sıkarken, çocuğunuzla veya sevgilinizle ilgili güzel bir haber sizi birden toparlayacak. 

Sevgili Yaylar, hafta sonuna doğru bir hareketlilik var. 

Venüs, Akrep burcuna geçiyor. Sanki sizi içsel olarak biraz rahatlatmak için geliyor gibi. Yalnız kaldığınızda da huzur verecek size bu sıralar. 

Güneş Terazi burcuna geçiyor ve bir ay boyunca sizi sosyal organizasyonlara çekecek. Davetler artabilir. 

Ay Yengeç burcunda iken gündeminizi maddi kaynaklarınız oluşturacak. Arkadaşlarınız ile özellikle maddi konularda gerilmemeye dikkat edin. 

Merkür - Plüton üçgeni ile işinizden elde ettiğiniz gelir ile ilgili çok güzel görüşmeler yapabilir, bu konuyu derinlemesine irdeleyebilirsiniz.

Haftayı kendinizle, aldığınız eğitimle ilgilenerek veya seyahat planları yaparak bitireceksiniz.

Sevgiyle kalın, hoşçakalın.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat