Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yay burcu 19 - 25 Aralık 2016 haftası neler yaşayacak?

867
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Yay burcu 19 - 25 Aralık 2016 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Yay burçları ve yükselen Yaylar,

Bu hafta Güneş Oğlak burcuna geçiyor. Oğlak burcu da sizin para hanenizi yönetiyor. Daha fazla gelir elde etmek adına birtakım girişimlerde bulunabilir, yaratıcı kimliğinizi maddi gelirler adına kullanabilirsiniz. Uzun zamandır almayı planladığınız bir eşya varsa; notebook, telefon, araba, para veya bunun gibi bir şey varsa, bunlara kavuşacağınız bir dönemin başındasınız. Parasal konularda şanslısınız. 

Merkür'ün aynı tarihlerde gerilediğini görüyoruz. Parasal konularda verdiğiniz birtakım sözler varsa, bunları tutmaya özen gösterin. Birtakım konular sürekli açılıyorsa, bunları halletmek adına iyi etkiler altındasınız. Bunu değerlendirin. 

Mars'a bakacak olursa, onun da aynı tarihlerde Balık burcuna geçtiğini görüyoruz. Ev ve aile konularında stresli anlar yaşayabilirsiniz. Aile veya aile gibi gördüğünüz yakınlarınız arasında sinirinizi kontrol altına almaya dikkat edin. 

Bu hafta tüm bunların yanı sıra, yuva kurmak veya birtakım tadilatlar yapmak adına yeni girişimlerde bulunmak için de iyi etkiler altındasınız. Aynı zamanda var olan enerjinizi bu tadilatlarda harcarsanız daha iyi sonuçlar alırsınız. 

Kimi Yaylar, bir süredir yatırım yapmak isteyip harekete geçemiyor olabilir. Mars'ın Balık burcuna geçmesi ile o yatırımı yapacak gücü ve enerjiyi kendinizde bulacaksınız. Bu hafta maddi konularda en şanslı olan burçlardan biri Yay burcu. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat