Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yay burcu 18 - 24 Temmuz 2016 haftası neler yaşayacak?

606
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Yay burcu 18 - 24 Temmuz 2016 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Yaylar ve yükselen burcu Yay olanlar,

Bu hafta para hanenizde epey zorlandığınızı söylemek durumundayım. Ani harcama yapmak durumunda kalabilir, almak istediğiniz şey için düşünmeden para harcayabilir ve zorlanabilirsiniz. 

20 Temmuz'daki dolunay kaynaklar alanınızda gerçekleşiyor. Dolayısı ile maddi konular, kazançlar ve harcamalar önem kazanıyor bu hafta. Beklediğiniz bir para varsa örneğin, bu elinize geçebilir, fakat bir diğer yandan da bu hafta bir ödeme konusu ile birlikte bütçe yapabilirsiniz. 

Dolunay enerjisi açık ve net olunan zamanları anlatır. Dolayısı ile maddi konular masaya yatabilir ve bir ödeme tablosu oluşturabilirsiniz. 

Dolunayın yönetici gezegeni Satürn ise burcunuzda gezinmekte. Ayrıca bu hafta Venüs ve Merkür ile destekleyici açılarda olacak. Kariyer konularında destekler alıyorsunuz. Hatta bir teklife de son derece açıksınız. Dolayısı ile dolunay enerjisi ekonomik anlamda alabileceğiniz destekleri işaret edecek sizlere. 

Bu hafta aşk ve sevgi konularında bekar olan Yaylar için , gittikleri seyahatlerde karşılaşmalar ve tanışmalar söz konusu.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat