Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yay burcu 18 - 24 Nisan haftası neler yaşayacak?

1,275
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Yay burcu 18 - 24 Nisan haftası neler yaşayacak?

Sevgili Yaylar ve yükselen burcu Yay olanlar, 

Bu hafta iş konuları ve sosyal ortamlardaki çalışmalarınızla haftaya başlıyorsunuz. 17 Nisan Pazar günü başlayan Mars gerilemesi sizin kişisel evinizde, Yay burcunda gerçekleşiyor. Üstelik şu anda Satürn de sizin kişisel evinizde geriliyor. İki tane malefik dediğimiz zorlayıcı gezegenin de sizin kişisel hanenizde gerilemesi sizi biraz geriye çekiyor olabilir. "Pek iyi değiliz, ne zaman bitecek bunlar, yeter artık" dediğinizi duyar gibiyim. Çok haklısınız. Tüm bunlar sizi daha olgunlaştıracak ve sizi çok güçlendirecek, merak etmeyin. Tüm bunlarla uğraştığınızda ve arkaya dönüp baktığınızda, "neleri aşmışım, bravo bana" diyeceksiniz, kendinize olan güveniniz tekrar yerine gelecek. 

Bu Mars gerilemesinde biraz enerjiniz düşebilir. Aksiyon almakta, karar vermekte zorlanacağınız birtakım zorlanmaların içine girebilirsiniz. Çok da kafanızda büyütmemeli, her şeyi elinizden geldiğince metanetle ve dinginlikle karşılamaya çalışın. Geçin, gitsin. Bu dönemde tehlikeli sporlardan ve fiziksel sağlığınızı etkileyecek etkinliklerden uzak durmaya çalışın lütfen.

22 Nisan Cuma günü Akrep burcunda bir dolunay meydana geliyor. Biraz yalnız kalmalı ve bırakmak istediğiniz herhangi bir kötü alışkanlığınız varsa; sigarayı bırakmayı düşünüyorsanız, düzenli kullandığınız bir ilaçtan kurtulmak istiyorsanız bunlara veda edebilirsiniz. Böylece daha dingin, daha rahatlamış bir ruh haliyle yolunuza devam edebilirsiniz.

Aşk hayatınıza baktığımda beraber çalıştığınız iş ortamınızdan biriyle yakınlaşmanız olası olabilir. Birliktelikleri olan Yaylarda ise sevdiğiniz kişinin herhangi bir sağlık problemi olabilir. Ancak hafif çapta şeyler olduğunu söyleyebilirim. Birlikte aşmak için ona destek olmalısınız. 

Kendinize iyi bakın. Bir sonraki hafta görüşünceye kadar sevgiyle kalın.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat