Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yay burcu 17 - 23 Ekim 2015 haftası neler yaşayacak?

503
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Yay burcu 17 - 23 Ekim 2015 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Yaylar ve yükselen burcu Yay olanlar,

Haftaya Ay Boğa'da günlük işlerinizle uğraşarak başlayacaksınız. Ay sırayla Neptün ve Mars ile üçgen yaptığından ev ile ilgili konularla ilgilenirken enerjiler destekleyecek ve finansal durumunuzla ilgili de inisiyatif alabileceksiniz. Enerjiler Plüton'a bağlandığından yaptığınız girişimler de kalıcı olacak.

Hafta ortasında ise Venüs Yay burcuna geçiyor. Kendinizde birden bir hoşluk hissetmeye başlayacaksınız, kişisel bakımınıza önem verdiğinizden hoş iltifatlara da açık olmalısınız. Ay Boğa'dayken yavaş yavaş günlük işlerinizi hallederken Ay İkizler'e geçince birden ikili ilişkilerinizdeki hareketlenmeyi fark edeceksiniz. 

Haftanın önemli olayına gelecek olursak özellikle ayın 19'una dikkat çekmek istiyorum. Oğlak burcunda Vega yıldızı etkili Mars - Plüton kavuşumu çok etkili. Özellikle finansal durumunuz veya gelirinizle ilgili alanda çok güçlü bir enerji çıkışı olacak. Bu enerjiler doğru kullanılmazsa sonuçlar Ay - Satürn karşıtlığı ile de negatif sonuçlara ulaşabilir. Kesinlikle kazancınız ile ilgili güç savaşlarına çekileceksiniz ama siz biraz mütevazi kalmaya çalışmalısınız. 

Haftayı Ay Yengeç burcunda ortan kazanımlar borç kredi konularınızı incelerken kapatıyorsunuz. Güneş de Akrep burcuna geçmiş olacak. Ve önümüzdeki bir ay boyunca biraz kendinize çekileceksiniz. İç huzurunuzu bulmanız niyetiyle...

Bir sonraki hafta görüşmek üzere esen kalın, hoşça kalın. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat