Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yay burcu 12 - 18 Eylül 2016 haftası neler yaşayacak?

453
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Yay burcu 12 - 18 Eylül 2016 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Yaylar ve yükselen burcu Yay olanlar,

Parasal konularla ilgili ilginç ve şaşırtıcı bir konu ile başlayabilirsiniz haftaya. Biraz esnek olmakta fayda var. 

Güneş - Merkür kavuşumu sizin 10. evinizde olacak.  Özellikle kariyeriniz, işiniz veya toplumsal imajınızla ilgili bol bol konuşacak, yazacak ve görüşeceksiniz. 

Ama bu konfigurasyona Mars kare açı yaptığından siz kendiniz rahatlayamazsanız, bu durum işlerinize balta vurabilir. Bu sebeple kendinizi rahatlatmak için belki de dua ve meditasyon veya yoga için zaman ayırmalısınız. 

Ay'ın Kova'ya geçmesiyle birlikte gündeminizi kardeşleriniz, yakın çevreniz oluşturuyor olacak. Bol bol iletişimle geçecek bir zaman dilimi var önünüzde.

Haftanın önemli olayı cuma günü. Balık burcunda gerçekleşecek Ay tutulmasıyla özellikle gayrımenkul konuları, tadilat ve evdeki işleriniz netleşecek. 1 Eylül'de yeni ve hızlı başlangıçlar yaptığımız konular hızlı bir şekilde sonuçlanacak.

Tutulma enerjisi yuvanızı ilgilendiriyor ama Güneş Kiron karşıtlığı ile düşünürsek siz bir yandan da kendinizi kötü hissettiğnizi düşüneceksiniz. Dokunsalar ağlayacak moddasınız. Duygularınızı fark etmek size iyi gelebilir.

Uranüs - Mars üçgeni ile hafta sonunda sevgilinizden haber alabilir veya çocuğunuzla ilgili güzel bir gelişmeye şahit olabilirsiniz.

Venüs - Uranüs karşıtlığı sizin aşk, sevgili, dostlar alanınızda olacağından onlarla ilgili ani bir haber alabilirsiniz. Haftayı ilginç bir haber kapatabilir, benden söylemesi. 

Sevgiyle ve neşeyle kalın, hoşçakalın.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat