Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yay burcu 12 - 18 Ekim 2015 haftası neler yaşayacak?

939
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Yay burcu 12 - 18 Ekim 2015 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Yay burcu ve yükseleni Yay olanlar, 


Jüpiter - Plüton arasındaki 120 derecelik açı ile haftaya başlayacak olmanız, yönetici gezegeninizin Plüton'dan destek alması çalıştığınız alanda fikirlerinizi beyan etmekten geri durmayacağınız anlamına geliyor. 

Özellikle aile içi ilişkilerinizde farklı konuları çözüme kavuştururken geçmişten gelen sorunları yeniden ele alabilirsiniz. 

Unutmayın, siz hayata biraz daha farklı bakıyorsunuz. Çalıştığınız alanda yönlendiremediğiniz kişiler ile ilgili nihai kararlar alabilirsiniz. Bu döngüde iş değiştirmeyi düşünen bir Yay burcuysanız perşembe gününden itibaren Ay'ın desteği ile kendinizi çok daha iyi hissedecek, farklı girişimlerde bulunabileceksiniz. 

Araba ya da teknoloji ile ilgili girişimlerde bulunacak bir Yay burcuysanız ailenizden veya sevdiklerinizden destek alarak daha doğru bir karar verebilirsiniz.

Haftanın genelinde kendinize çok şey katarken kazançlarınızı ve ilişkilerinizi gözden geçirecek, bu haftayı kaybetmeden korkmadan çok daha yönlendirici bir şekilde bitireceksiniz.

Hafta sonundan itibaren Ay burcunuza desteğini esirgemiyor. Ay'ın burcunuzdaki hareketi ile yurtdışında, özellikle eğitim gibi planlarınızı tekrar gözden geçirebilirsiniz. 

Hafta sonu sevdiklerinizin desteğini çok daha net bir şekilde hissedecek, kararlarınızı daha net bir şekilde uygulamaya koyacaksınız.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat