Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yay burcu 12 - 18 Aralık 2016'da neler yaşayacak?

1,206
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Yay burcu 12 - 18 Aralık 2016'da neler yaşayacak?

Sevgili Yaylar ve yükseleni Yay olanlar,

Bu hafta, 14 Aralık'ta İkizler burcunda önemli bir dolunay gerçekleşiyor. Bu durum sizi diğer burçlardan daha fazla ilgilendiriyor çünkü İkizler sizin karşıt burcunuz. İkili ilişkilerde birtakım gergin ve stresli anlar yaşayabilirsiniz. Bu stresli anların devamında güzel farkındalıklar yaşayabilirsiniz. Partneriniz ile ilgili birtakım konular gündeme gelebilir, geçmiş konular tekrar açılabilir. 

Satürn burcunuzda ilerliyor. Güneş - Satürn kavuşumunu da düşünürsek, Yaylar uzun zamandır  hayatlarına yeni bir düzen getiriyordu. Yeni bir hayat kuruyorlardı kendilerine. Bu dolunay ile birlikte kiminle ortaklık yapacakları, kiminle evlenecekleri gibi konularda güzel farkındalıklar yaşayacak.

Jüpiter'in ve Mars'ın bu alana güzel destekleri var. Bazı insanlardan yardım alacaksınız. Karşınıza sizi harekete geçirecek bazı insanlar çıkabilir. Buradaki en önemli konu, özellikle ikili ilişkilerde gerçekçi ilişkilere, ilişkiyi veya ortaklığı somut adımlar atacak şekilde, hayal dünyanızı bir kenara bırakarak, gerçekçi adımlar atmanız. Bu anlamda eğer doğru kullanılırsa, bu dolunay bir evlilik dolunayı. Bunu rahatlıkla söyleyebilirim.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat