Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yay burcu 10 - 16 Kasım 2014 haftası neler yaşayacak?

924
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Yay burcu 10 - 16 Kasım 2014 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Yay burcu, bu hafta özellikle satış ve pazarlama konularıyla uğraşıyorsanız yoğun bir tempo sizi bekliyor. Öncelikle kendinizi ortaya koyma biçiminiz daha çok sözlü ifadelerinizle olacak. Dolayısı ile hafta boyunca iletişimin, anlatmanın, konuşmanın sizin adınıza daha vurgulu olacağı etkilerden geçeceksiniz. 

Tanıtım veya toplantı konularında işinizle ilgili organizasyonlar bu hafta destekli olacağını alanlar olacak. Diğer yandan finansal konular, parasal işler ve alanlarda yine hafta boyunca sizin için önemli olacak. Öte yandan bu hafta gelir gider dengelerinizi iyi planlamanız sizin için oldukça faydalı olur. 

Bu hafta boyunca etkin olacak önemli etkilerden birisi de ilişkileriniz üzerinde görünmekte. Kadersel değişimlere, yeni durumlara geçmeye daha yakın olmakla birlikte, sıkıldığınız, sizi kısıtladığına inandığınız beraberlikler hatta arkadaş ilişkilerinizde soğuma, uzaklaşma ve karşı tarafa niyetinizi daha net göstermek etkileriniz de hayli yüksek. Bu nedenle hem iş alanlarınızda hem de özel konularda konuşmalarda veya tavırlarınızda daha stratejik ve akılcı olmak doğru olur. 

Sevgili Yay burcu, güzel ve verimli bir hafta geçirmeniz dileklerimle. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat