Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yay burcu 1 - 7 Ağustos 2016 haftası neler yaşayacak?

1,452
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Yay burcu 1 - 7 Ağustos 2016 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Yaylar ve yükselen burcu Yay olanlar,

Bu hafta seyahat planlarınız yolunda gidecek. Seyahate çıkmayı düşünenler için de güzel tatil imkanları olacaktır. Güneş sizi ay boyunca bu konularda destekliyor. Haftaya başlarken gökyüzünde bir yeni ay oluşumu var ve 2 Ağustos'ta Aslan burcunda gerçekleşiyor. Hukuksal bir davanız varsa, yeni bir eğitime başlamak istiyorsanız, yeni yerler keşfetmek ve vizyonunuzu geliştirmek istiyorsunuz yeni fırsatlar yakalayabileceksiniz. 

Yalnız olan yaylar iş hayatlarında karşılarına çıkacak olan biriyle düzeyli ve güzel bir birlikteliğe yelken açabilir. İlişkileri olanlar içinse birlikte seyahat planları onlara iyi gelecektir. 

Mars bu hafta sizin burcunuza geri döndü. Bu durumda bir yandan enerjinizi yakalamak ve tekrar riskli işlere adım atmak için kendinize olan güveninizi yakalıyorsunuz, bir yandan da fazla koşuşturmadan yorgun düşebilir ve sinirsel gerginliklere maruz kalabilirsiniz. Özellikle kas sisteminizi korumalı ve ağır hareketlerden kaçınmalısınız. Mars'ın sizin burcunuza geçiş yapacağı ilk günler ufak tefek ev kazaları veya araba kazaları da gündemde olabilir. Bu nedenle evde ve trafikte dikkatli olmanızda fayda var. 

Sağlık ve sevgiyle kalın, hoşçakalın.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat