Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yay burcu 16 - 22 Ekim 2017 haftası neler yaşayacak?

965
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Yay burcu 16 - 22 Ekim 2017 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Yaylar ve yükselen burcu Yay olanlar,

Venüs, Terazi burcunda ilerleme başladı ve hızlanarak yoluna devam ediyor. Aşk, ilişkler, flört gibi konularda çok şanlısınız. Sosyal çevre ve arkadaşlar arasındaki bir insanla belki yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Güzelliğinizle insanları, arkadaşlarınızı etkileyebileceğiniz bir dönemdesiniz. Gelecekle ilgili birtakım güzel planlar bu dönemde gündeme gelebilir. 

19 Ekim Perşembe günü Terazi burcunda bir yeni ay gerçekleşecek. Bu yeni ayın etkileri ile beraber geleceğinizi şekillendireceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Gelecek ile ilgili adımlar atacaksınız. Gelecekle ilgili neler yapmanız gerekiyorsa, bunların farkına varacaksınız. Çalışmalarınızın, kariyerinizin getirilerini daha rahat toplayacağınız bir dönemdesiniz. Sosyal çevre ve arkadaşlar arasında da aktif olabilirsiniz veya size fayda sağlamayan birtakım sosyal çevre ve arkadaşlardan sıyrılıp yeni birtakım arkadaşlar bu dönemde edinebilirsiniz. 

Salı günü Merkür, Akrep burcuna geçiyor. Merkür'ün Akrep'e geçişi ile birlikte bilinçaltınız çok aktif olacak. İçinizde birtakım projeler üretebilirsiniz. Geri plana çekilip çevrenizdeki konuları gözlemleyip, ileriki günlerde daha yeni başlangıçlar yapabileceğiniz bir dönemdesiniz. Gıyabınızda dönen birtakım konular varsa, bunlardan da haberdar olacağınız bir dönemde olduğunuzu söyleyebiliriz. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat