Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yaka ve manşetlerdeki zorlu kirler nasıl çıkartılır?

8,524
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Yaka ve manşetlerdeki zorlu kirler nasıl çıkartılır?

Çamaşırları makineden çıkarttığımızda ilk kontrol ettiğimiz, temizliğinden ve beyazlığından emin olmak istediğimiz yerler özellikle gömleklerin yaka ve kol manşetleridir. Yaka ve manşetlerde oluşan inatçı kirler ve sararmalar çıktıysa, çamaşırlarımızı gönül rahatlığıyla asıp kurutabiliriz. Bu sorunun kaynağı temelde yağlı vücut kiridir ve doğru ürün kullanılmadığında kirler, zaman içinde dokuların içine yerleşir. ABC Matik içerdiği Evity multi enzim kapsül teknolojisi sayesinde içerisindeki farklı enzimler ile vücut kirine hızlıca etki eder, lekeleri kolaylıkla çıkarır.  

Ancak bazen onca ev işinin ve yoğun temponun içinde hızlı ve pratik çözümlere de ihtiyaç duyarız. Hemen çamaşır işini bitirip diğer işlere geçmek isteriz. Böyle bir durumda, sprey formdaki leke çıkarıcılar hızlı çözümler üretebilmektedir. ABC Axprine Çok Amaçlı Temizlik Sıvısı?nı kirli bölgelere uygulayıp daha sonra çamaşır tipine uygun yıkama programını seçerek çamaşır makinesinde yıkayabilirsiniz. ABC Axprine kirlere hızlıca nüfuz eder, ABC Deterjan ise multi enzim kapsül teknolojisi ile gömleklerinizin tertemiz olmasını sağlar. Size de bembeyaz çamaşırlarınızı kontrol etmeksizin, gönül rahatlığıyla asmak kalır. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat