Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Windows 10'a ücretsiz geçiş nasıl olacak?

2,304
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Windows 10'a ücretsiz geçiş nasıl olacak?

Windows 10 ile birlikte son kullanıcılara Microsoft tarihinde bir ilk niteliği taşıyan özel bir teklif sunuyoruz. Buna göre, Windows 7 ve 8.1 kullanıcıları Windows 10'un piyasaya çıkmasının ardından 1 yıl içinde Windows 10'a ücretsiz geçiş yapabilecekler. 

Windows 10 ne zaman kullanıma sunulacak: Windows 10, 29 Temmuz 2015 tarihinde ayında piyasaya sürülüyor.

Windows 10'u yükseltmek gerçekten ücretsiz mi: Evet. Windows 10 uygun Windows 7 SP1, Windows 8.1 Update ve Windows Phone 8.1 cihazları için ücretsiz bir yükseltmedir. Bu ücretsiz yükseltme Windows 10'in piyasaya sürülmesinin ardından bir yıl boyunca sunulacaktır. Yükseltme işlemini yapmanızın ardından Windows 10'i keyifle ücretsiz bir şekilde cihaz ömrü boyunca kullanabilirsiniz.

Ücretsiz yükseltme Windows 7 ve 8.1'in hangi sürümleri için geçerli: Windows 7 için ücretsiz Windows 10'a yükseltme; lisanslı Windows 7 Starter, Home Basic, Home Premium, Professional ve Ultimate sürümleri kullanıcıları için geçerlidir. Windows Update üzerinden Windows 10 yükseltmesini ücretsiz olarak alabilmek için en son Windows 7 (Service Pack 1) sürümü kullanılıyor olmalıdır. Windows 8.1 için ise lisanslı Windows 8.1, Windows 8.1 Pro, Windows 8.1 Pro Student ve Windows 8.1 Pro WMC sürümleri kullanıcıları için geçerlidir. Windows Update üzerinden Windows 10 yükseltmesini ücretsiz olarak alabilmek için en son Windows 8 (Windows 8.1 Update) sürümü kullanılıyor olmalıdır.

Önemli not. Ücretsiz yükseltme Windows 7 ve 8.1?in Enterprise sürümleri ve Windows 8/8.1 RT sürümleri için geçerli değildir. 

Hangi cihazlar ücretsiz yükseltme için uygundur: Windows 7 SP1, Windows 8.1 Update kullanan cihazların büyük bir kısmının yükseltme için uygun olması amacımızdır ancak bazı donanım/yazılım kısıtlamaları geçerli olabilir ve cihazlara göre özelliklerin kullanımı değişebilir. Windows 10 yükseltmesini alabilmek için cihazların İnternet'e bağlı olması ve Windows Update'in etkin durumda olması gerekmektedir.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat