Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Windows 10 Uygulama Mağazası nedir?

2,173
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Windows 10 Uygulama Mağazası nedir?

Türkçesini Windows 10 Uygulama Mağazası olarak duyurduğumuz Windows Store, Universal Windows Platform uygulamalarını tek bir çatı altında bulup indirebileceğiniz merkezileştirilmiş bir uygulama mağazasıdır. Mobil, masaüstü, tablet ve Xbox çin kendisine özel versiyonlarını bulabileceğiniz bir merkezdir. Aynı zamanda yazılım geliştiriciler için uygulamalarını paylaşabilecekleri ve belirli ücretler karşılığında satabilecekleri de bir uygulama pazarıdır. Buradan indirilen uygulamalarda güncelleme olduğu takdirde otomatik olarak indirmiş olduğunuz uygulamaya da yansıyabilecek.
 
Windows 10 ile birlikte gelen uygulama mağazasının yenilikleri arasında, artık klasik masaüstü uygulamaları da  buradan indirilip satın almalar gerçekleştirilebilecek. Özellikle iş kullanımlarında da sadece sizin şirketinize özel ve sizin şirket çalışanlarınızın görebileceği kurumsal bir uygulama mağazası da oluşturmak mümkün, bu sayede tüm kurumsal uygulamalarınızı şirket bilgisayarlarınız arasında rahatlıkla paylaşabilecek ve uygulama güncellemelerini alabileceksiniz.
 
Windows Uygulama Mağazası'nın bir de web versiyonu bulunmaktadır, özellikle bulduğunuz bir uygulama cihazınıza indirilemiyorsa, ülke ayarlarınızı kontrol edebilirsiniz.

Windows için geliştirilen uygulamaların bulunduğu Windows Store'u görmek için microsoft.com/tr-tr/store/apps/windows adresini, uygulama geliştirme ile ilgili daha fazla detay öğrenmek için ise dev.microsoft.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat