Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Windows 10 neden daha eğlenceli?

870
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Windows 10 neden daha eğlenceli?

Windows 10 oyunseverlerin çok sevineceği bir yenilikle Xbox oyunlarını bilgisayarlara, tabletlere ve telefonlara getiriyor. Tek platform stratejisi kapsamında Windows 10 işletim sistemi ile çalışacak olan Xbox platformu, oyunları ile de Windows 10'lu diğer cihazlara geliyor. Yani, svilen Xbox oyunları artık bilgisayarlardan da oynanabilecek. Ayrıca çoklu oyuncu desteği sayesinde, evinizin salonunda oğlunuz Xbox ile sevdiği oyunu oynarken siz de evin içinde farklı bir odadan veya evin dışında internet bağlantısı olan herhangi bir lokasyondan aynı oyunun içine girip onunla birlikte oynayabileceksiniz. 

Windows 10 ile Xbox oyunları aynı zamanda daha da sosyal etkileşimli hale geliyor. Oyunseverler oyunlardaki başarılarından fotoğraf veya video kaydederek bunları arkadaşlarıyla paylaşabilecekler. Arkadaşlarının hangi oyunda kaç puan aldığını ve başarılarını da Xbox uygulamasından takip edebilecek ve onlara yorum yapabilecekler. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat