Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

WD sabit disk ailesi nedir?

18,411
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

WD sabit disk ailesi nedir?

Disk seçerken, öncelikli olarak hangi uygulama için disk seçtiğimize bakmamız lazım. Biz, Western Digital olarak sizlere değişik renklerde, farklı farklı disk seçenekleri sunuyoruz. Bunların her biri farklı uygulamalar için üretilmiş WD teknolojisine sahip özel disklerdir. 

Mavi disklerimiz yani WD Blue (Desktop Hard Drive) disklerimiz masaüstünde gündelik kullanım için ideal disklerdir. Daha yüksek, 6TB'lara kadar varan yüksek kapasiteli diskler; daha soğuk, daha enerji verimli ve daha doğa dostu bir disk seçmek istiyorsanız, o zaman WD Green (Desktop Hard Drive) disklerimizi, yeşil renkli disklerimizi tercih edebilirsiniz.

Özellikle oyun oynuyor veya grafik gibi zorlayıcı uygulamalar kullanıyor ve bunlara uygun bir disk arıyorsanız, WD Black (Desktop Hard Drive) disklerimizi seçebilirsiniz. 

NAS sistemi için bir disk arıyorsanız bu durumda Red serimizi, WD Red (NAS Hard Drive); bir güvenlik sistemi, güvenlik kamerası, (DVR) & Network Video Recorder (NVR) gibi cihazlar kullanıyorsanız, bunlar için 7/24 kayıt yapan DVD Purple (Surveillance Hard Drive) disklerimizi öneririz.

Bunun yanı sıra notebook disk segmentinde ise gündelik işlemler için WD Blue, performans arayan kullanıcılar için WD Black segmentimizi piyasaya sunuyoruz. 

Daha fazla bilgi için wd.com adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat