Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Vücut şekillendirme için en etkili yöntemler nelerdir?

8,958
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Vücut şekillendirme için en etkili yöntemler nelerdir?

Vücut şekillendirmede en etkili yöntem 3D lazer lipolizdir. Vücut şekillendirirken o yağ hücresinden kalıcı olarak kurtulmak gerekir. Yağ hücre sayısı azaltılmazsa, vücut şekillendirme söz konusu değildir. Burada incelmeden veya kalınlaşmadan bahsetmiyoruz; vücut şekillendirmeden bahsediyoruz. 

3D lazer lipoliz ile vücut şekillendirme demek, bir erkekte üçgen vücudu ortaya çıkarmak; bir kadında çay bardağı beli ortaya çıkarmak demektir. "Tuzluk kullanamıyorum" dediğinizde bu kol içinde sarkan yağlardan kurtulurken bu bölgedeki dokuyu da sıkılaştırmak demektir. 

3D lazer lipoliz ile bacak içinde aşağı dalgalanan, kat kat yağlardan kurtulabilir, diz içinde biriken yağlar nedeniyle bacağın çarpık görüntüsü ortadan kaldırılabilir. 

3D lazer lipoliz ile aynı zamanda poponun tam altında bulunan, banana adı verilen kat kat selülitli bantlar, yağlar ortadan kaldırılabilir. Bu sayede popo daha yuvarlak, daha biçimli bir hal alır, o bölgedeki deri sıkılaştırılır. 

Bölgesel olarak vücut şeklinizin orantısız görünmesine yol açan yağ hücrelerinden kurtulmak için 3D lazer lipoliz yönteminden faydalanabilirsiniz. 

3D lazer lipoliz aşamaları
- Lazer, yağ hücresinin patlamasını sağlar.
- Ultrason, yağ hücresinin arasındaki bağları kırar.
- Radyofrekans yöntemi ile cilt ütülenir, ciltteki elastin kolajen artırılarak sıkılık yaratılır. 

3D lazer lipoliz ile hem yağlar gider, hem derideki elastin kolajen artar hem doku ütülenir; böylece daha genç daha sıkı bir cilde sahip olursunuz. Selülit problemi çözülür. 3D lazer lipoliz ile eskiden liposuction operasyonlarında korkulan yağlar gittikren sonra deride sarkma, buruşma sorunu da ortadan kalkar. 3D lazer lipolizden sonra bölgesel yağlar giderken deri çok daha sıkılaşıyor, kalitesi artıyor ve bu durum tamamen kalıcı. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat