Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Voodoo büyüsü nedir?

29,925
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Voodoo büyüsü nedir?

Voodoo büyüsü Afrika kökenli bir büyü türüdür. Voodoo büyüleri kırmızı büyü ve kara büyü sınıfına girer. Voodoo büyüleri bir Voodoo bebeği aracılığıyla yapılır. Voodoo bebeği kendine büyü teknikleri ile hazırlanır. Bebeğe büyü yapılacak kişinin vecut parçaları da dahil edilebilir. Böyle yapılırsa büyünün bozulması zorlanır. Ancak mutlaka vücut parçası olması da ferekmez. Bebekler büyü yapılacak kişiyle enerjisel fazda da ilişkilendirilebilir. Böyle yapıldığında büyü bozmak daha kolay olabilir. Ancak her iki durumda da konusunda çok uzman, medyum veya hocalardan yardım alınmalıdır.

Voodoo büyüleri yapılış amaçlarına göre ikiye ayrılabilir. Bunlardan biri insanların hayatını alt üst etmeyi amaçlayan Voodoo büyüleridir. Bu büyüler büyü yapılan kişinin hayatanın çıkmaza girmesi, iş ve aile yaşamının bozulması, kısmetinin kapanması veya sevgilileriden ayrılmaları için yapılır. Bunların bozulması mümkündür. Voodoo bebekleri kullanılarak aşk büyüleri de yapılabilir. Büyü yapan kişi Voodoo aracılığıyla aşık olduğu kişiyi kendine bağlayabilir. Ancak yıkıcı etkiler de ortaya çıkabilir.

Voodoo bebeklerine iğne batıralarak yapılan Voodoo büyüleri ise çok daha tehlikeli olabilir. Kişiye özel yapılan Voodoo bebeğinin bir organına iğne batırılırsa büyü altındaki kişinin aynı uzvunda ağrı ya da rahatsızlık olur. İğne Voodoo bebeğinin kalbine ya da başına yapılırsa çok ciddi sonuçlar ortaya çıkabilir. Bu tür durumlarda kişi aklını ya da şuurunu yitirebilir, kalp krizi geçirebilir veya kendinden geçebilir. Voodoo büyüsü etkisiyle ortaya çıkan sağlık sorunlarına karşı tıbbi müdahale neredeyse imkanızdır.

UYARI: Voodoo büyüsü yöntemleri çok tehlikelidir ve kullanılması ya da denenmesi kesinlikle önerilmez. Çünkü büyü yapan, yaptıran ve yapılan kişinin başına kötü şeyler gelebilir. Hatta kişi ölebilir bile. Unutmayın her tür büyü ve büyücülük faaliyeti İslam ve diğer semavi dinlerce kesinlikle yasaklanmış ve çok büyük günahlardan biri sayılmıştır.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat