Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Voodoo büyüsü ne için yaptırılır?

4,074
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Voodoo büyüsü ne için yaptırılır?

Voodoo büyüsü kara büyü ve kırmızı büyü sınıfına giren bir büyü türüdür. Yani şer amaçlı yapılır. Voodoo büyüsüne başvuran kişiler art niyetli, kötü niyetli kişilerdir.

Voodoo büyüsü altındaki kişinin hayatı bozulur. Kişinin nasip ve kısmetleri kapanır. Voodoo büyüsünün etkisi altında olan kişinin işleri bozulur, para kaybeder ya da iflas edebilir, aile yaşamı dağılabilir, varsa sevgilisi ile arası açılabilir.

Voodoo büyüsünün en çok başvurulan ve en güçlü etkisi insanların sağlığını olumsuz etkilemesidir. Hatta Voodoo büyüsünü yapan kötü niyetli kişi isterse Voodoo bebeği kullanarak kişinin istediği uzuvlarına veya bölgesine zarar verebilir. Çünkü Voodoo bebeğinin bacağına iğne batırıldığında büyünün etkisi altındaki kişi bacağında bir ağrı ya da rahatsızlık hissedecektir.

Voodoo bebeğinin kalbine iğne saplanırsa kişinin kalbi ya da göğsünde ağrı veya rahatsızlık ortaya çıkacaktır. hatta vudu bebeğinin başına iğne saplandığında büyü etkisindeki kişinin aklını kaybetmesi veya vücudunun kontrolünü yitirmesi bile olasıdır.

Woodoo bebeği kullanılarak beden üzerine yapılan büyülere hiçbir tıbbi açıklama getirilemez ve modren tıp müdahaleleri bunun karşısında çaresiz kalabilir. Böyle bir durum varsa büyü uzmanlarından, medyumlardan veya hocalardan yardım alınmalıdır. Aksi halde çok daha kötü sonuçlar ortaya çıkabilir.

UYARI: Unutmayın Voodoo büyüsü yaptırmak çok kötü ve tehlikelidir.
Büyü yapan, yaptıran ve yapılan kişinin başına büyük fenalıklar gelebilir. Unutmayın büyü ve büyücülük Müslümanlık ve diğer semavi dinlerde kesinlikle yasak ve büyük günahlardan biri sayılır.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat