Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Voodoo büyüsü nasıl bozulur?

9,974
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Voodoo büyüsü nasıl bozulur?

Voodoo büyüsü çok tehlikeli bir büyü türüdür. Kökeni ilkel topluluklara dayanan Voodoo büyüsünün bozulması için öncelikle büyünün varlığından ve Voodoo büyüsü türleri arasından hangisi olduğundan emin olunmalıdır. Elbette Voodoo büyüsünün yapılış amacının öğrenilmesi de büyünün bozulabilmesi için önemlidir.

Vudu büyüsünde kişinin herhangi bir parçası yani, teri, tırnağı, deri parçası, saçı ya da vücut kılı kullanılmışsa bunun bilinmesi gerekir. Bu tür durumlarda büyünün bozulması zor olabilir. Bu tür büyülerin bozulabilmesi için Voodoo bebeğini bulmak şart olabilir.
Eğer kişiye yapılan Voodoo büyüsünde herhangi bir vücut parçası kullanılmamışsa ve büyü enerji bazında yapılmışsa büyünün bozulması daha kolay olabilir. Bu tür durumlarda Voodoo büyüsünün bozulması için Voodoo bebeğinin bulunması şart değildir.

Bazı Voodoo büyüsü türlerinde büyü yapıldıktan sonra Voodoo bebeği ağır bir taşın altına konulur. Büyüyü bozmak için bebeğin bulunması gerekiyorsa bu konuda özel yetenekleri olan kişilerden yardım alınabilir. Bu kişiler vudu bebeklerinin yerini tespit edebilir ve büyüyü bozabilir. Bu kişi özel yetkinlikleri olan medyum veya hoca olabilir.

Voodoo bebeği bulunamıyorsa yine büyü konusunda uzman olan kişiler, büyü altındaki kişinin bedensel enerjisini ve enerjisini güçlendirerek kişinin büyünün etkisinden korunmasını sağlayabilir.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat